Yesterday

Yesterday
  -42%160 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Další advetura z dílny španělského studia Péndulo, tvůrců trilogie Runaway, jehož téměř všechny předešlé práce měly typický rukopis Briana Basca a jsou tak plné humoru, vtipných situací a nápaditého grafického ztvárnění. Vizuální kombinace 2D pozadí a 3D postav / objektů a technické zpracování (point and click) zůstávají i tentokrát nezměněny, komedie se ale nekoná - tvůrci se rozhodli pro pravověrný detektivní až thrillerový žánr...

  Ve hře se ujímáte hned třech charakterů, mladého miliardáře Henryho Whita, dědice charitativní organizace, jeho obhroublého kamaráda, rváče Coopera a tajemného Johna Yesterdaye. Příběh se začíná odvíjet v době, kdy ve Whitově nově nabytém dědictví mizí za záhadných okolností přítomní klienti, bezdomovci. Oba dva přátelé se snaží této situaci přijít na kloub a při svém pátrání využívají pomoci právě Johna Yesterdaye, trpícího ztrátou paměti. V kanálech, ve kterých započínají svou výzvědnou cestu, potkávají krom místní populace také podivnou sektu, jejíž členové mají na ruce vyražený cejch ve tvaru písmene Y.

  Herním stylem se tato advetura nijak neliší od podobných her svého žánru. I zde je nutné za dosažením úspěšného konce vést větvené dialogy, i zde je potřeba nalézat a sbírat předměty a následně je používat na místech k tomu určených a tím řešit příslušné hádanky. Ty se můžou zdát někdy obtížnější, pročež jsou do hry vloženy dvě pomůcky. První umožní zobrazení všech použitelných předmětů, druhá je klasickou nápovědou, navádějící na přesně daný předmět či činnost (přístupná až po několika nepodařených pokusech). Prostředí New Yorku, kam nás hra zavádí, je potom různorodé, čítající zmíněné stoky a viadukty nebo různé interiéry (bytové či jinak užitné).

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 22. bře. 2012
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Focus Home Interactive

  Yesterday

  Minimální požadavky

  OS: WINDOWS XP SP2/VISTA SP1/WINDOWS 7
  Processor: INTEL/AMD 2.0GHZ
  Memory: 1024 MB (XP)/2048 MB (VISTA/7)
  Graphics: 256 MB 100% DIRECTX 9 COMPATIBLE. ATI RADEON X800/INTEL GMA 3000/NVIDIA GEFORCE 6800 OR HIGHER*
  DirectX®: 9
  Hard Drive: 8 GB
  Sound: DIRECTX 9 COMPATIBLE
  Other: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR GAME ACTIVATION
  *SIS AND VIA/S3G GRAPHICS CONTROLLERS NON SUPPORTED

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Old Man’s Journey
   -54%
    >observer_
    -86%
     Costume Quest
     -56%
      Nantucket
      -73%
       200% Mixed Juice!
       -38%
        Divide By Sheep
        -47%
         Call of Cthulhu
         -58%
          Tengami
          -40%
           Alter Ego
           -73%
            Day of the Tentacle Remastered
            -43%

            MenuX

            Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

            Souhlasím