XCOM 2

XCOM 2
  -86%180 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  XCOM 2 je pokračováním ceněné tahové strategie XCOM: Enemy Unknown.

  Tentokrát se však role obrací. Druhý díl se odehrává dvacet let po invazi, kterou v první části mimozemšťané vyhráli, zotročili civilizaci a na Zemi nastolili zcela nový řád. Z původně tajné organizace XCOM se stává spíše odbojová organizace, která se snaží veškerými silami zatnout mimozemšťanům tipec. XCOM tedy sesbírá veškeré síly a přechází do útoku. Potýká se však s omezenými zdroji a jejich válka se mění spíše v partyzánský boj.

  Hráč se ujímá role velitele, který velí mimozemské letecké základně Avenger, přetvořené na mobilní centrálu jednotek XCOM. Na ní lze zadávat různé příkazy vědcům či najímat žoldáky do svých řad. Nejen že je možné si svou jednotku vzhledově zcela přizpůsobit k obrazu svému, nýbrž žoldáci nově dokáží útočit i na blízko nebo používat různé technické pomůcky jako například průzkumné drony.

  Pozadími jednotlivých misí jsou procedurálně generované mapy s vysokou variabilitou prostředí. Mapy nabízí kromě dalšího i stealth prvky a poprvé v sérii se objevují sekundární úkoly. Hra nabízí také multiplayer, kdy si hráč libovolně namíchá oddíly lidí a mimozemšťanů a pustí se do souboje jeden proti jednomu na generovaných mapách.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 5. úno. 2016
  Kategorie: Strategie
  Doporučený věk: 16
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: 2K
  Závadnost obsahu: Násilí

  XCOM 2

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz
  Grafická karta: GeForce GTX 460 / AMD HD5770
  Paměť: 4 GB RAM
  Pevný disk: 45 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Quad Core 3.0 GHz
  Grafická karta: GeForce GTX 770 / AMD HD7970
  Paměť: 8 GB RAM
  Pevný disk: 45 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím