XCOM 2: War of the Chosen

XCOM 2: War of the Chosen
  -64%385 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Datadisk pro strategickou hru XCOM 2, který původní koncept rozšiřuje a prohlubuje o řadu nových jednotek a mechanik. Na scénu přichází sourozenecká trojice The Chosen, kteří byli stvořeni k dokonalosti. Ti se pak mohou na vašich misích náhodně objevit a škodit vašemu snažení. Je třeba mít na paměti, že jejich primárním cílem není zabít všechny vaše vojáky, ale získat o vaší skupině všechny informace a zajmout velitele (vás). Vaše vojáky mohou tedy během boje vyslýchat, případně unést a ve vašem zájmu je jim v tom zabránit. Pokud totiž získají dostatek informací, napadnou váš Avenger.

  Na The Chosen však nenarazíte jen v samotných misích, ale každý z nich dostane na Zemi přidělené území, kde bude vašemu odboji na strategické mapě škodit a zpomalovat váš postup. Jedinou možností, jak se těchto zákeřných protivníků zbavit, je najít a napadnout jejich úkryty, kde už vám neutečou. Jednejte ale raději rychle: The Chosen totiž levelují spolu s vámi. V průběhu hry však nezískávají jen nové schopnosti, ale také slabosti, které můžete využít ve váš prospěch.

  Kromě The Chosen do hry přibudou ještě nové jednotky Adventu a zombiím podobní The Lost, kteří se téměř vždy vyskytují ve velkých hordách. Proti všem těmto hrozbám však nebudete sami. Na pomoc přichází tři zcela nové frakce odboje, každá trochu jiná s různými bonusy, které vám kromě spolupráce na některých misí, mohou nabídnout také 3 hrdinské jednotky. Ti jsou silnější a schopnější než vaši obyčejní vojáci, a měli by poskytnout dostatečnou výhodu proti mimozemšťanům, nebude však snadné je získat.

  Do hry se také vrací tajné operace známé z XCOM: Enemy Within, kde budete týmy posílat na speciální mise. Dále si vaši vojáci mohou mezi sebou tvořit pouta, díky kterým mohou získat nové schopnosti.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  XCOM 2: War of the Chosen

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz
  Grafická karta: GeForce GTX 460 / AMD HD5770
  Paměť: 4 GB RAM
  Pevný disk: 45 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Quad Core 3.0 GHz
  Grafická karta: GeForce GTX 770 / AMD HD7970
  Paměť: 8 GB RAM
  Pevný disk: 45 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   NBA 2K20
   -65%
    Tryst
    -76%
     Warhammer 40,000: Mechanicus
     -69%
      Steam peněženka 100 €
       NBA Playgrounds 2
       -88%
        Primal Carnage
        -43%
         Painkiller Complete Pack
         -85%
         • VÝPRODEJ
         2x PC GAME LOOT BOX
         -75%
          Syberia 3
          -82%

          MenuX

          Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

          Souhlasím