World of Warcraft Shadowlands

World of Warcraft Shadowlands
  -31%1 090 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  World of Warcraft Shadowlands Sylvanas Windrunner otevřela bránu mezi Azerothem a podsvětím, čímž narušila tenkou rovnováhu mezi světy živých a mrtvých. Aby znovu nastolily kosmický řád, musí se šampióni Azerothu vydat na cestu do podsvětí a vyrovnat se s následky Sylvainých činů. Odhal, co se skrývá v říši mrtvýchProjeď se po pláních Bastion, ztrať se v moři gotických věží Revendrethu, utkej se s vizemi Maw a ještě mnohem více. Roguelike ve WOWkuVydej se do věže Torghast, v níž budeš čelit výzvě těch nejhorších duší existence. Ať sám, nebo v až 5 hráčích. Přidej se ke CovenantůmPřidej se k jednomu z Covenantů, kteří ovládají jednotlivé zóny Shadowlands a urči svůj osud. Dostaň se až na vrchol Zažij v Shadowlands nové levelovací dobrodružství s přepracovaným systémem úrovní v rozsahu 1 - 50 a poté se dostaň na nový cap, který se zastavil na úrovni 60. Loot, loot, loot Kromě nových oblastí na tebe samozřejmě čeká i zbrusu nová výbava, takže zbraně, zbroje, prsteny, náhrdelníky.

  A pokud se zúčastníš endgamu, získáš Covenant set, s níž okouzlíš každého hráče ve tvé blízkosti. Herní obsah: Prozkoumej svět mrtvých: Prozkoumej oblast Shadowlands, v němž se nacházejí ti, co z našeho světla odešli mezi zesnulé. Přidej se k jednomu z Covenantů: Kyrianovi z Bastionu, Venthyrovi z Revendrethu, Necrolordům z Maldraxxus, nebo Night Fae z Ardenweald.

  Roguelike ve světě World of Wacraft: Vydej se do věže Torghast a zabojuj s nejstrašnějšími dušemi Shadowlands. Pro jednoho až 5 hráčů. Zcela nový systém úrovní: Přepracovaný systém levelingu 1-50 a nový cap na levelu 60.

  Platforma: Battle.net
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Blizzard

  World of Warcraft Shadowlands

  Minimální požadavky

  CPU: Intel Core i5-3450 / AMD FX 8300
  RAM: 4GB RAM
  OS: Windows 7 64-bit
  VIDEO CARD: GeForce GTX 760 / AMD Radeon RX 560
  FREE DISK SPACE: 100 GB

  Doporučené požadavky

  CPU: Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 2700X
  RAM: 8 GB
  OS: Windows 10 64-bit
  VIDEO CARD: GeForce GTX 1080 / AMD Radeon RX Vega 64
  FREE DISK SPACE: 100 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   StarCraft 2: Legacy of the Void
   -16%
    Starcraft 2 Battlechest
    -8%

    MenuX

    Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

    Souhlasím