Wolfenstein: Youngblood Deluxe

Wolfenstein: Youngblood Deluxe
  -52%855 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Wolfenstein: Youngblood je další pokračování skvělých FPS her z dílny švédského studia Machine Games. Naším cílem bude jako již tradičně bojovat proti třetí říši a rozpínajícímu se vlivu nacistů. Příběh se tentokrát posune v čase vpřed a my tak budeme mít tu možnost zahrát si za dcery B.J. Blazkowicze, dospívající v 80. letech minulého století.

  Noví hrdinové, klasická akce
  O frenetické střílení v novém Wolfovi rozhodně nouze nebude. Robotická hrozba

  Roboti ve službách zla
  I tentokrát na tebe čekají bojoví roboti, které změníš na kus šrotu. Důraz na vizuál

  Grafické orgie
  Vizuální zpracování vypiplané k dokonalosti a luxusní design. Devizy, které Youngblood přejímá beze zbytku.

  Za záchranou otce
  B.J. se ztratil. Po jedné z misí v okupované Paříži zmizel z povrchu zemského a nyní je na dvojčatech Jess a Soph, aby se pokusili svého legendárního otce najít a zachránit. Cestou získají pomoc od odbojářů a pokusí se vykopat nacisty z města lásky.

  Prožijte to ve dvou
  Pokus se zachránit BJe ve dvou s kámošem, nebo se spolehni na umělou inteligenci. V Youngblood se stanete dobře sehraným týmem a destrukci uskutečníte i za pomocí nové silné zbraně - Electrokraftwerk. Rovněž po pořádné bitvě budeš moci zatancovat na hrobě svých nepřátel s emoty a ukázat jaký jsi frajer za pomocí skinů.

  • To je vražda, napsali - Utvořte tým s přítelem nebo si zahraj sám v doprovodu společníka s AI – čeká na tebe první moderní kooperativní dobrodružství ze světa Wolfenstein. Předváděj nové týmové manévry, rozpoutej ještě větší destrukční chaos s pomocí nové Teslovy zbraně pro kooperační hru a ukaž se s novými vzhledy a emoty.

  • Útěk z Paříže - Wolfenstein: Youngblood obsahuje dosud nejrozsáhlejší otevřený zážitek ze světa Wolfenstein. Z nové operační základny ukryté v srdci pařížských katakomb budeš plánovat záškodnické operace s cílem rozložit nacistický režim.

  • Zlatá osmdesátá... - Byla to báječná léta. Čeká tě trýznivý pohled na ikonické pařížské pamětihodnosti i počmárané ulice, v kožených kabátech zahalené nacisty i zbrusu nový soundtrack inspirovaný těžkými syntezátorovými tóny akčních klasik 80. let.

  • Do zbraně - Chop se nejnovějších vymožeností energozbroje i zbraní a udeř na nacistickou lůzu. Zvyšuj svou úroveň, plň mise a odemykej nové schopnosti, zbraňová rozšíření, nástroje, kosmetické úpravy a další možnosti rozšíření tvého herního stylu.

  Platforma: Bethesda.net
  Datum vydání: 30.6.2019
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Bethesda Softworks

  Wolfenstein: Youngblood Deluxe

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7
  Procesor: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 / Intel Core i5-3570/i7-3770
  Paměť: 8 GB
  Grafická karta: Nvidia GTX 770 4GB
  Pevný disk: 40 GB

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7
  Procesor: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X / Intel Core i7-4770
  Paměť: 16 GB
  Grafická karta: Nvidia GTX 1060 6GB
  Pevný disk: 40 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Blasters of the Universe
   -54%
    The Apogee Throwback Pack
    -80%
     Raiden Legacy - Steam Edition
     -71%
      140

      140

      -64%
       Alien Hallway
       -76%
        Castle
        -52%
         Bird Game
         -7%
          A Story of Distress
          -58%

          MenuX

          Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

          Souhlasím