Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition

Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition
  -69%110 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Vypravte se do ponuré, temné budoucnosti 41. tisíciletí, ve které lidstvo bojuje s cizáckými rasami o nadvládu nad galaxií ve vesmíru, jemuž panuje nekonečná válka.
  Upravte si armádu pomocí revolučního nástroje pro editaci jednotek, pomocí kterého si můžete volit vlastní insignie, zástavy, barvy čet a jména.

  Poutavá kampaň pro jednoho hráče s propracovaným příběhem
  Velte elitní kapitule Blood Ravens v originálním příběhu o zradě a spiknutí, služte Císaři a chraňte lidstvo před nástrahami světa Warhammeru 40,000.
  Velte čtyřem jedinečným rasám
  Ujměte se velení vesmírných mariňáků, orků, Chaosu a eldarů, vrhněte se do obřích bitev a naučte se využívat jejich rozdílné dovednosti, zbraně a technologie. Jen tak budete moci rozdrtit své nepřátele a ovládnout celý známý vesmír.
  Nevídaná realističnost zpracování
  Správné měřítko terénu, fyzikální model vozidel a dynamické osvětlení vytváří míru realističnosti, jaká dosud nebyla v žádné realtimové strategii k vidění.
  Dynamické boje na blízko i na dálku
  Realistické animace jednotek vás vtáhnou do intenzivního, krvavého boje.
  Revoluční taktický herní systém
  Novinky jako používání krytu, bojová družstva a morálka dodávají bitvám v reálném čase zcela jedinečný strategický rozměr.
  Dynamický multiplayer
  Ozkoušejte své skutečné dovednosti v bitvách pro dva až osm hráčů, které se vám nikdy neomrzí.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 1. led. 2006
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: SEGA

  Warhammer 40,000: Dawn of War - Game of the Year Edition

  Minimální požadavky

  Windows 2000/XP, 1.8 Ghz Intel Pentium III or equivalent AMD Athlon XP, 256 MB RAM, 4.5 GB free hard drive space, 32 MB DirectX 9.0c compatible AGP video card with Hardware Transformation and Lighting, 16-bit DirectX 9.0b compatible sound card, Mouse, Keyboard

  Doporučené požadavky

  2.4 GHz Intel Pentium 4 or equivalent, 512 MB system RAM (required for 8-player multiplayer games), nVidia GeForce 3 or ATI Radeon 8500 or equivalent with 64 MB of Video RAM

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím