Valley Xbox One

Valley Xbox One
  --5%535 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Valley je first-person adventura jenž se odehrává ve vzdálených horách, které jsou svou polohou odříznuty daleko od okolní civilizace.

  V úvodu se hráč ocitá před vstupem do údolí, které vybízí k prakticky neomezenému průzkumu. Při té příležitosti hráč objeví stopy po dávno zapomenutém projektu, který tu kdysi v pečlivém utajení prováděla armáda. Centrem tohoto projektu byla jistá experimentální technologie, která dala vzniknout exoskeletonovému obleku zvanému L.E.A.F. suit, který umožňuje člověku pohybovat se obrovskou rychlostí či překonávat velké výšky. Neznámá technologie má rovněž schopnost manipulovat s živými objekty a tedy má možnost vkládat život do mrtvých či uhynulých stromů či zvířat a obdobně dokáže život z těchto substancí i odebrat.

  Hráč se s nálezem tohoto L.E.A.F. suitu vydává vstříc průzkumu rozlehlého údolí a jeho přilehlému okolí, kdy následně začne odkrývat stopy toho, na čem tu v minulosti armáda pracovala. Podivné stopy stejně tak jako náhlé umírání místní flóry a fauny dává tušit, že toto údolí skýtá nejedno tajemství.

  Platforma: Xbox One
  Datum vydání: 24. srp. 2016
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Microsoft Studios

  Valley Xbox One

  Minimální požadavky

  Konzole: Xbox One, Xbox One S nebo Xbox One X

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím