Trials Fusion Xbox One

Trials Fusion Xbox One
  -1%745 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Postavený na osvědčených herních základech Trials franchise, Trials Fusion hraje hráče nekonečně v klasických a zcela nových způsobech. Spojuje klasický, osvědčený vzorec zkoušek jednoduché, ale návykové soutěže se sociálním a vizuálním průlomem nové generace her.

  S jedinečnou platformou-závodní hratelností, všudypřítomnou konkurencí a stále se rozšiřující destinací pro nový obsah a funkce, zkušení Trials Fusion se nikdy neskončilo. Vezměte v nereálném světě zkoušek Fusion neomezené množství závodních výzev. S využitím dovedností, abyste mohli přecházet přes překážky s obtížnými kurzy, musíte se snažit nastavit záznamy o nejlepších hráčských soutěžích na celém světě.

  Sám v kariérovém režimu, se svými přáteli v nadcházejícím multiplayeru nebo v bláznivém globálním turnaji, je vždy k dispozici soutěž, takže se daří dohromady šílené triky a stát se nejlepšími jezdci! Pokud oficiální kurzy stále nejsou dost, díky novému editoru stop můžete vytvořit své vlastní skladby. Nechte svou představivost spustit a vytvořte šílené stopy pro ještě větší zábavu. A díky dlouhodobé podpoře nových funkcí a obsahu se zkušenosti s testy budou i nadále rozšiřovat a vyzývat hráče na nové a vzrušující způsoby.

  Platforma: Xbox One
  Jazyková verze: EN

  Trials Fusion Xbox One

  Minimální požadavky

  Konzole: Xbox One, Xbox One S nebo Xbox One X

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Death Track: Resurrection
   -41%
    RACE: The WTCC Game
    -39%
     Flatout 3: Chaos & Destruction
     -54%
      F1 2019 Anniversary Edition
      -79%
       FlatOut: Ultimate Carnage
       -50%
        Trials Rising Gold Edition
        -65%
         Car Mechanic Simulator 2015
         -79%
          Toybox Turbos
          -83%
           Garfield Kart
           -40%
            DiRT 4
            -94%
             GT Legends
             -26%

             MenuX

             Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

             Souhlasím