Total War: WARHAMMER

Total War: WARHAMMER
  -3%1 595 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Total War: Warhammer je kombinací dvou velmi oblíbených her. Neviděný svět fantasie doplněný o strategické prvky, které si budete muset osvojit, abyste dovedli svůj národ k vítězství. Připravte se na obrovské bitvy plné jak klasických jednotek, tak i speciálních příšer a kouzel.

  Klasický svět se střetl s fantasy říší a vzniklo neobvyklé propojení, které dokáže společně vedle sebe harmonicky fungovat. Vyzkoušejte pevnost vaší aliance nebo se vrhněte vstříc jisté záhubě proti všem okolním nepřátelům. Budujte postupně své impérium a prožijte stovky hodin zábavy. Bitvy jsou velmi rozmanité díky velkému množství jednotek a odehrávají se v reálném čase, což přidá hře na dynamičnosti.

  Jedná se o první díl z trilogie, kde další dvě rozšíření vám umožní vytvořit ten nejobsáhlejší svět, který byl u těchto her kdy k vidění. Rukavice již byla vržena a tak nezbývá než se poprat s osudem a získat slávu i cenná vítězství pro svůj národ. Časy se mění, ale hrdinové zůstávají v paměti obyčejných lidí i ve starých zaprášených textech kronik.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 24. kvě. 2016
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 16
  Jazyková verze: CZ
  Vydavatel: SEGA
  Závadnost obsahu: Násilí

  Total War: WARHAMMER

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows Vista a vyšší
  Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0Ghz
  Grafická karta: GeForce GTS 450 / AMD HD5770
  Paměť: 3 GB RAM
  Pevný disk: 35 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel Core i5-4570
  Grafická karta: GeForce GTX 760 / AMD R9 270X
  Paměť: 3 GB RAM
  Pevný disk: 35 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím