Total War: THREE KINGDOMS

Total War: THREE KINGDOMS
  -31%1 040 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Total War: THREE KINGDOMS je první hrou v oceňované sérii strategií, která rekonstruuje obrovský konflikt ve starověké Číně. Spojuje poutavou tahovou hru v kampani, ve které jde o budování říše, státnictví a dobývání, s ohromujícími bitvami v reálném čase. Total War: THREE KINGDOMS nově definuje tuto sérii v době hrdinů a legend.

  Čína, rok 190 n. l.

  Vítej v nové éře legendárních tažení.

  Tato překrásná, ale roztříštěná země volá po novém císaři a novém způsobu života. Sjednoť Čínu pod svou vládou, utvoř další velkou dynastii a vybuduj odkaz, který přetrvá věky.

  Vyber si z 12 legendárních vojevůdců a dobuď říši. Naverbuj postavy hrdinů, které budou tvému hnutí pomáhat, a přemoz své nepřátele vojensky, technologicky, politicky i ekonomicky.

  Navážeš silná přátelství, utvoříš bratrské aliance a vysloužíš si úctu svých početných nepřátel? Nebo budeš raději porušovat sliby, dopouštět se srdcervoucích zrad a staneš se mistrem velkých politických intrik?

  Svou legendu musíš teprve napsat, ale jedno je jisté: čeká tě slavné tažení.

  REKONSTRUKCE STAROVĚKÉ ČÍNY

  Objev Čínu Tří království, zemi dechberoucích přírodních krás. Bojuj v bujné zeleni subtropů, vyprahlých pouštích a zasněžených horách. Žasni nad legendárními dominantami kraje, jako je Velká čínská zeď nebo řeka Jang-c’. Prozkoumej Čínu, projdi ji křížem krážem na cestě za obnovením harmonie v tomto bitvami zkoušeném kraji.

  NEJVĚTŠÍ LEGENDY ČÍNY

  Stvoř novou říši jako jeden z 12 legendárních vojevůdců z oslavovaného čínského historického románu Příběhy Tří říší. Jsou to nepřekonatelní velitelé, mocní válečníci a význační státníci. Každá z těchto postav má vlastní jedinečné cíle a styl hraní. Naverbuj impozantní podpůrné postavy hrdinů, kteří budou velet tvým armádám, spravovat ti provincie a posilovat rostoucí říši. Postavy jsou tlukoucím srdcem hry a budoucnost Číny budou tvořit její šampioni.

  SYSTÉM KUAN-SI

  Přístup Total War: THREE KINGDOMS ke vlivu postav na příběh, stvořený podle čínského konceptu dynamických vztahů Kuan-si, mění zaběhnutá paradigmata s použitím ikonických, působivých hrdinů a jejich vztahů určujících budoucnost starověké Číny. Každé z těchto postav jsme vdechli život pomocí její vlastní jedinečné osobnosti, motivů a preferencí. Hrdinové mezi sebou také utvářejí hluboké vztahy, kladné i záporné, které ovlivňují to, jak se příběh rozvine.

  ČISTÉ UMĚNÍ

  Se svou ohromující grafikou a výrazným bojem ve stylu wu-šu je hra THREE KINGDOMS opravdovým uměním války. Krásné uživatelské rozhraní, živá panoramata a autentická umělecká díla inspirovaná Čínou dělají z tohoto pohledu na starověkou Čínu hostinu pro oko.

  HARMONIE TAHŮ A REÁLNÉHO ČASU

  Tahová kampaň a bitvy v reálném čase jsou v Total War: THREE KINGDOMS ještě propojenější než kdy dříve. Činy v bitvě teď mají mnohem hlubší následky a ovlivňují vztah hrdinů k tobě i přátelství či rivality vyvíjející se mezi nimi a ostatními postavami. To přináší ve světě, kde jsou mocní spojenci jedním z klíčů k úspěchu, zcela nový prvek v cestě za vítězstvím.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 23. kvě. 2019
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 16
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: SEGA

  Total War: THREE KINGDOMS

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-Bit
  Procesor: Intel Core 2 Duo 3.00Ghz
  Paměť: 4 GB RAM
  Grafická karta: GTX 650 Ti 1GB / HD 7850 1GB
  Pevný disk: 60 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 10 64-Bit
  Procesor: Intel i5-6600 / Ryzen 5 2600X
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: GTX 970 / R9 Fury X 4GB VRAM
  Pevný disk: 60 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Asteroid Bounty Hunter
   -61%
    Blockland
    -42%
    • Pojďme hrát!
    Call of Duty: Black Ops III
    -64%
     Hostage: Rescue Mission
     -60%
      Evoke
      -82%
       Viking Rage
       -52%
        Absolver
        -87%
         Gal*Gun: Double Peace
         -79%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím