Total War: ROME II - Emperor Edition

NK games.cz
Total War: ROME II - Emperor Edition
  -64%500 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Staňte se první světovou velmocí a chyťte otěže nejneuvěřitelnějšího a největšího válečného stroje starověku. Pokořte nepřátele své slovutné říše na poli vojenském, hospodářském a politickém. Váš vzestup s sebou přinese obdiv vašich následovníků, ale také chamtivost a žárlivost i od těch nejbližších spojenců.

  >Zasadí vám zrada smrtelnou ránu, nebo se proti svým starým přátelům obrátíte jako první vy? Kolik jste ochotni obětovat v zájmu Říma? Budete bojovat za rozkvět Republiky, nebo spřádat intriky, abyste vládli jako císař diktátor?

  width=850

  >Tvůrci cenami ověnčené série Total War zakládají nový milník kvality a hloubky strategického hraní. Svou originální směs realtimové a tahové strategie povyšují na zcela novou úroveň.

  width=850

  >Epická tahová kampaň, ve které plánujete ovládnutí známého světa – způsobem, který se vám zlíbí. Pociťte bouřlivé střety armád, když římská válečná mašinerie vtrhne na bojiště v reálném čase. Desítky tisíc mužů se utkají v boji v dech beroucím detailu, který přímo ovládáte.

  width=850

  width=850

  width=850

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 2. zář. 2013
  Kategorie: Strategie
  Doporučený věk: 16
  Jazyková verze: CZ
  Vydavatel: SEGA

  Total War: ROME II - Emperor Edition

  Minimální požadavky

  OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
  Procesor: 2 GHz
  Paměť: 2 GB RAM
  Grafická karta: 512 MB
  Pevný disk: 35 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
  Procesor: 3 GHz
  Paměť: 4 GB RAM
  Grafická karta: 1024 MB
  Pevný disk: 35 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím