Total Tank Simulator

Total Tank Simulator
  -7%509 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  POVOLEJ JEDNOTKY A ZAPOJ SE DO BOJE

  V roli velitele můžeš rozhodnout o složení a taktickém umístění armády na bojišti v masivních bitvách. Vyzkoušej si boj v první linii okamžitým převzetím kontroly nad jednotlivými jednotkami, od tanků přes letadla až po odstřelovače a další jednotky.

  KAŽDÁ BITVA JE JEDINEČNÁ.

  K dispozici máš více než 200 různých jednotek, od pěchoty přes letadla až po supertajné projekty a tanky. SPOUSTU tanků... Tak na nic nečekej!

  Mapy tě rozhodně neomrzí. Čeká tě totiž více než 50 unikátních map, takže nikdy nevíš, zda se bude další bitva odehrávat hluboko v saharské poušti, na zelených evropských polích nebo na zasněžených pláních ruské tajgy.

  ZNIČ VŠECHNO.

  Velké mapy byly pečlivě navrženy, aby byly vhodné pro pěchotu, motorizované jednotky a výsadkáře. Obsahují deformovatelný terén a umožňují postupné zničení veškerých budov a staveb. Zanech stopy na bojišti pomocí nepřetržité dělostřelecké palby! Vyhoď do povětří vozidla, zboř budovy a srovnej lesy se zemí… Připrav se na naprostou destrukci podle realistických fyzikálních modelů.

  REŽIM KAMPANĚ

  Změň průběh 2. světové války! Vyber si frakci a zúčastni se nespočetných bitev, které rozhodnou o osudu Evropy! V rámci kampaně se zapojíš do různých misí:

  Deathmatch. Vyhrává poslední, kdo přežije.

  Zabij VIP. Zabij všechny určené nepřátelské jednotky v časovém rámci.

  Chraň VIP. Chraň příslušnou skupinu spojeneckých jednotek po určitou dobu.

  Vlny nepřátel. Ubraň pozici před vlnami přicházejících nepřátelských jednotek

  SANDBOXOVÝ REŽIM

  Dělej si, co chceš. Vymysli ty nejšílenější nápady a realizuj je v sandboxovém režimu. Jediné omezení je nedostatek představivosti… a výpočetního výkonu :)

  STÍNOVÝ REŽIM

  Postav se tomu nejhoršímu nepříteli. Nepříteli, který tě zná nejlépe. Sám sobě! Režim přežití, ve kterém budeš bojovat proti svým vítězným armádám z předchozích bitev. Jak daleko se dokážeš dostat?

  TAJNÉ ZBRANĚ A SPECIÁLNÍ TAKTICKÉ JEDNOTKY

  Vlastně ani nevíme, jestli tohle zveřejnit… Máme vycvičená zvířata, atomové bomby, výsadková komanda, létající bomby, kluzákové tanky, časové portály a další vychytávky… samozřejmě, že ne! Ale můžeš mrknout na seznamy přání v rámci naší kampaně...

  Platforma: Steam
  Kategorie: Akční, Nezávislé, Strategické
  Jazyková verze: EN

  Total Tank Simulator

  Minimální požadavky

  OS: Windows 7
  Procesor: Intel Core i5-7600K
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: NVidia 960
  DirectX: Verze 11
  Pevný disk: 3 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  OS: Windows 10
  Procesor: Intel Core i5-8600K
  Paměť: 16 GB RAM
  Grafická karta: NVidia 1060
  DirectX: Verze 11
  Pevný disk: 3 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím