Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint
  -55%730 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint je military střílečka zasazená do nehostinného a rozsáhlého otevřeného světa, kterou můžete celou odehrát sami nebo v co-op režimu až 4 hráčů. Hráči tu budou moct prozkoumat Aurou, záhadami prorostlý ostrov, kde probíhá střet technicky nejpokročilejších zařízení s divokou a ničím nesvázanou přírodou. Ostrov je domovem výrobce dronů, technologického giganta Skell Technology. Auroa padla do špatných rukou a byl s ní ztracen veškerý kontakt.

  Hra vyžaduje trvalé internetové připojení.

  ZA NEPŘÁTELSKOU LINIÍ
  Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchů zradila a převzala vládu and ostrovem. Pod vedením bývalého bratra ve zbrani Plukovníka Cole D. Walkera, ztvárněného Jonem Bernthalem, přeprogramovali drony společnosti Skell na zabijácké stroje a nebojí se je použít bez ohledu na počet mrtvých. Nomad a Duchové jsou vysláni na průzkumnou misi, ale jejich helikoptéry jsou sestřeleny. Zraněni, bez podpory a jako lovná zvěř se hráči ponoří do intenzivních vojenských zážitků během bojů o přežití, likvidace jednotky Vlků a získání vlády nad ostrovem Auroa.

  SVOBODA A TAKTICKÉ MOŽNOSTI
  Strmé svahy, přibývající zranění, a vyčerpání jsou novými výzvami pro hráče, jejichž schopnosti přežít projdou tvrdou zkouškou členitého terénu ostrova Auroa. Pro vyrovnání se s nepřízní osudu tu hráči dostanou úplnou svobodu pro plnění misí a budou mít k dispozici velké množství taktických možností a nástrojů, včetně sady nových vojenských vychytávek. Budou moct přenášet těla nepřátel i spojenců, splynout s prostředím díky kamufláži nebo rozbít tábor, kde lze spravovat vybavení, změnit třídu a pilovat strategii.

  PŘIZPŮSOBENÍ PODLE SVÉHO
  Nebude chybět ani možnost zvolit si z tisíců různých možností přizpůsobení pro vytvoření vlastního perfektního Ducha a přenášet si svoji postavu a postup mezi hlavní kampaní a PvP, které bude dostupné již při vydání hry.

  NOVÝ OBSAH A ENDGAME
  Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint zahrnuje plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizacemi přidávajícími nový obsah. Nové příběhové linky, třídy a další bonusy budou soustavně přidávány a vůbec poprvé v Ghost Recon hře přibyde nový typ endgame obsahu: Raidy.

  Platforma: Uplay
  Datum vydání: 4. 10. 2019
  Jazyková verze: CZ
  Vydavatel: Ubisoft

  Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 SP1
  Procesor: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core I5 4460
  Paměť: 8 GB
  Grafická karta: Radeon R9 280X / Geforce GTX 960

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 10 (64-bit)
  Procesor: Intel Core i5-4690k / AMD Ryzen 5 1600
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: GeForce GTX 1060 / AMD RX 470

  Mohlo by Vás zajímat
   SWORD ART ONLINE: Fatal Bullet
   -69%
    Front Mission Evolved
    -49%
     LEGO Marvel Super Heroes
     -42%
      Street Fighter IV
      -61%
       Monkey King: Hero is Back
       -60%
        Battlefield V Xbox One
        --3%
         Bleed 2
         -75%
          Skullgirls: Squigly
          -19%
           Steel Division: Normandy 44
           -74%
            Adventures of Pip
            -62%
             Satellite Reign
             -90%

             MenuX

             Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

             Souhlasím