They Are Billions

NK games.cz
They Are Billions
  -5%930 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  They Are Billions je steampunková strategie z dílny Numantian Games. Hra obsahuje mix prvků RTS a budovatelských strategií a je zasazená do post-apokalyptického světa zamořeného infekcí a zombiemi.

  V survival módu They Are Billions se ocitnete uprostřed náhodně vygenerované mapy, kde se zhostíte role komandéra, který má za úkol vybudovat prosperující a hlavně obranyschopnou kolonii, která musí přežít určitý čas v regionu zamořeném zombiemi. Hra zatím obsahuje 4 rozdílné mapy, které postupně odemykáte vítězstvími na mapách předchozích. Budete těžit suroviny, stavět nové budovy, zkoumat ztracené technologie, expandovat a starat se o to, aby od toho všeho zůstaly mozkuchtivé nátury v uctivé vzdálenosti. K obraně vám zde budou sloužit obranné věže a také pár různorodých jednotek.

  Stačí ale jediná chyba a vše může být v troskách. Survival mód má totiž tzv. systém ukládání hry Iron Man, tedy hra se ukládá automaticky do jediného slotu a při jejím ukončení se taktéž uloží. Musíte si své počínání tedy pořádně rozmyslet a být neustále ve střehu. Ani hráč ale nemá holé ruce. Hru je možné libovolně pauzovat mezerníkem a vše si promyslet a zorganizovat. Prohra zde není rozhodně žádná hanba a hra rozhodně není pro slabší povahy. K přežití je totiž důležité umět organizovat a pohotově řešit nepříjemnosti.

  Kromě survival módu hra nabízí i příběhovou kampaň o 48 misích, v níž se hráč ujme imperiální armády chránící svou říši proti přívalům zombií.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 12. pro. 2017
  Kategorie: Strategické
  Doporučený věk: 16
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Numantian Games

  They Are Billions

  Minimální požadavky

  width=25>Windows 7 64-Bit
  width=25>2 GHz Dual Core
  width=25>SM 3, 1GB
  width=25>3 GB
  width=25>4 GB

  Doporučené požadavky

  width=25>Windows 10 64-Bit
  width=25>3 GHz Quad Core
  width=25>Radeon HD 7950 / GeForce GTX 670
  width=25>8 GB
  width=25>4 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Last Days of Old Earth
   -83%
    Across The Rhine
    -15%
     Command & Conquer: Red Alert 3
     -27%
      Wargame Red Dragon
      -43%
       UFO: Aftermath
       -28%
        Worms Revolution - Mars Pack
        -48%
         Mysterium - Secrets & Lies
         --18%
          Age of Empires II HD
          -35%

          MenuX

          Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

          Souhlasím