The Sims 3 Showtime

The Sims 3 Showtime
The Sims 3 Showtime
  -12%165 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Dodatek The Sims 3 Showtime z dílny studia EA, vám poskytne možnost provázet svého Simíka na cestě z absolutního amatéra po profesionála prken, jež znamenají svět a dělit se o své zážitky se svými přáteli.

   

  S pomocí nových a inovativních sociálních prvků, jako je například individuální novinkový kanál, budou hráči v kontaktu dosud nevídaným způsobem. Předávání a výměna zážitků a zkušeností s přáteli či dalšími spoluhráči The Sims se odehrává zcela bez nutnosti opouštět prostředí hry. Hráči budou moci vejít do nového světa a splnit si svůj sen stát se zpěváky, akrobaty, kouzelníky nebo diskžokeji. Díky nové funkci SimPort mohou navíc odeslat své Simíky do kamarádovy hry a nechat je tam vystupovat, objednat si kamarádovu vlastní show nebo vyrazit na turné a získat odměnu. Postupně získají další odměny za plnění úkolů a speciálních výzev, které lze sledovat a sdílet na „zdi“ v rámci herní sociální sítě. Hráči se tam také mohou pochlubit úspěchy Simíků, zanechávat herní tipy, tvořit si seznamy přání a posílat dárky, hledat nové kamarády a dělit se se všemi o vzpomínky prostřednictvím herních zpráv a e-pohlednic.

   

  Co nás čeká?

   

  Staňte se hvězdou: Vejděte do nového světa a splňte si svůj sen v roli zpěváka, akrobata, kouzelníka nebo diskžokeje.Sledujte jak vašim Simíkům roste sláva, nebo jak při vystoupeních před ostatními Simíky zažívají hořká zklamání.


  Udělejte si nové Simíky: Nové vlastnosti a celoživotní přání dají hráčům další možnosti tvorby jejich vlastních příběhů.


  Zcela nový svět: Rozšíření obsahuje zcela nový svět nazvaný Starlight Shores (Hvězdné pobřeží) s novými budovami a objekty, které pomohou Simíkům rozvinout talent a dosáhnout úspěchu.


  Dosáhněte slávy: Vybudujte si vlastní pódia a sledujte, jak si vaši Simíci povedou před početným publikem ve vyprodaných arénách.


  Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3 ve službě Origin.

  Platforma: Origin
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Electronic Arts

  The Sims 3 Showtime

  Minimální požadavky

   

  Operační systém: Windows XP a lepší
  Procesor: 2 GHz
  Paměť: 1 GB
  Grafická karta: 1 GB
  Pevný disk: 1 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Zoo Tycoon Xbox One
   -6%
    The Sims 4 Cesta ke slávě
    -33%
     The Sims 3 Obludárium
     -44%

     MenuX

     Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

     Souhlasím