The Last Federation

The Last Federation
  -46%75 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  The Last Federation je taktická sci-fi turn-based strategie s prvky vesmírného simulátoru. Příběh hry se točí okolo zániku diktátorské rasy Hydralov a cesty posledního přeživšího za vykoupením.

  Dějištěm hry je sluneční soustava s několika planetami různé velikosti, které obývají národy rozdílné podoby a ambicí. Na začátku vládne v celém systému relativní klid. Pouze několik vesmírných ras objevilo cestování vesmírem a zdrojů pro všechny je tak dostatek. No velmi brzy se začne situace zhoršovat a tak se hráč ocitne uprostřed rozdílných zájmů, vzájemných vztahů, válek a mírových dohod. Přitom i on sám může být iniciátorem mnoha změn. Všechno jeho snažení má jediný hlavní cíl - sjednotit přeživších pod vlajkou takzvané Poslední federace, která překoná čas, vesmír, smrt a dokonce i realitu.

  Planety se rozdělují náhodně mezi jednotlivé rasy, a tím se určí i jejich pozice - početnost populace, životní prostředí, nerostné bohatství, či znalost technologii. Pak nastává nevyhnutelný proces pokroku, nebo i rozvratu. Po nějakém čase stále více ras proniká do vesmíru. Každá rasa může řešit své problémy s udržením pořádku, budovat armády, bojovat o měsíční základny, či sponzorovat pirátů, a tak dle svého naturelu měnit tvar celé soustavy. Boje se odehrávají na 2D mapě a probíhají tahovým způsobem.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  The Last Federation

  Minimální požadavky

  OS: Windows XP SP2
  Procesor: 2.2Ghz CPU
  Paměť: 2 GB RAM
  Grafická karta: 128 MB
  Pevný disk: 1 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím