Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

NK games.cz
Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
  -88%60 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Od vydání Tex Murphy: Overseer uplynulo dlouhých 16 let a slavný detektiv Tex Murphy dočasně upadl do zapomnění. Díky úspěchu na Kickstarteru se však znovu vrací na scénu v pořadí již v šestém dílu série, nazvaném Tesla Effect (původně Project Fedora). A stejně jako v případě předcházejících třech částí jde o 3D adventuru s plně prozkoumatelným prostředím a příběhem vyprávěným přes FMV sekvence.

  Hlavním hrdinou je opět soukromý detektiv Tex Murphy žijící v San Francisku budoucnosti, po třetí světové válce. Ten se jednoho dne probudí úplně dezorientovaný na požárním schodišti mimo své kanceláře a velice brzy zjišťuje, že nejde o kocovinu, ale někdo mu vymazal paměť a on tak přišel o všechny vzpomínky za posledních sedm let. To, co začíná jako obyčejný den, se rázem mění na něco víc a Tex se vydává na cestu za navrácením toho, co ztratil, a přitom bude zachraňovat i budoucnost.

  Podobně jako v třech předešlých dílech (Under a Killing Moon, The Pandora Directive, Tex Murphy: Overseer) budete procházet 3D prostředími, hledat stopy a vhodně používat předměty. Hra obsahuje i logické hádanky a velice důležitou roli hrají konverzace, přičemž hráčovy volby se budou promítat do děje a ovlivní samotný závěr, který nebude pouze jeden. Délka hry je přibližně na úrovni The Pandora Directive.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 nebo novější
  Procesor: 2 GHz
  Paměť: 2 GB
  Grafická karta: Nvidia / ATI Radeon
  Pevný disk: 10 GB

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 10
  Procesor: 3 GHz
  Paměť: 4 GB
  Grafická karta: Nvidia / ATI Radeon
  Pevný disk: 10 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Empire of Angels IV
   -82%
    Dungeon Rushers: Crawler RPG
    -80%
     The Witness
     -70%
      1953 KGB Unleashed
      -66%
       Piggy Poggy Pog
       -39%
        The Long Dark Xbox One
        -6%
         Gray Dawn
         -66%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím