Tank Battle: Pacific

Tank Battle: Pacific
  -60%90 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Zeptejte se většiny historických hráčů strategií o druhé světové válce a mnozí by si mysleli, že v tichomořském divadle druhé světové války existují tankové bitvy. Stalo se to, a stalo se často, ale nikdy neodpovídalo rozsahu západního divadla. Počínaje Čínou v třicátých letech se Číňané angažovali Japonci pomocí ruských T26 a German Panzer I’s. Japonci bojovali proti Rusům v letech 1939 a 1945, sověty s jedním z největších generálů světa, Žukovem, velení! V roce 1941 Francouzi ve Vietnamu krátce bojovali proti japonským tankům z období první světové války. V Barmě a Indii se síly Britského společenství pravidelně zabývají bojem za použití vybavení, které by bylo považováno za zastaralé na západní frontě. Nakonec titanický boj mezi Japonci a Spojenými státy americkými vyústil v desítky tanků.

  Dokonce i bitvy na ostrově války viděly některé zásahy s více než 30 japonskými tanky v jednom masovém útoku. Tank Battle: Tichomořství se pokouší vytvořit mnoho z těchto bitev se souborem historických bitev a tematických scénářů, které zachycují zkušenost, že jsou velitelem tanků v Pacific Theater v druhé světové válce. Bojujte proti Japonsku, Francii, Číně, Rusku, Britskému společenství a Spojeným státům americkým. Hra má širokou škálu rysů od tankových bojů severní Manchurie po bitevní pole v Barmě a přistání na tichomořských ostrovech. Hra dokonce zahrnuje i scénář pro operaci Olympic, invaze do japonských vlastivěží.

   

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 27. čvc. 2017
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: HexWar Games

  Tank Battle: Pacific

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows Vista/7/8/8.1/10
  Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
  Paměť: 2 GB RAM

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím