Tank Battle: Normandy

Tank Battle: Normandy
  -71%80 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

   Položte mosty k překročení zaplavených nepřátelských obranných prostředků, vyhněte se tanktrapsům, vyčistěte oblast nebezpečných minových polí, překonáte nepřítele a prohlašte předmostí spojenců! Tank Battle: Normandie je historická válka, která se věnuje alianční invazi osy, která se konala v Evropě 6. června 1944. Hrajte jako spojenci, Britové nebo Američané, poprvé vstoupí do divadla tolik nových jednotek. Nebo hrajte jako Němci, když používají své impozantní pole těžkých tanků, zásobovacích bunkrů a dělostřelectva, aby odrazili invazní síly. Invazní mise jsou pečlivou rekreací námořních přistání na plážích Omaha, Utah, Sword a Gold. Další mise jsou směsicí tematických a historických bitev, které vyzývají i ty nejnáročnější bojovníky.

  Ze svěžího a zalesněného bocage a opevněných pláží severní Francie, kde je tank král, do těsného městského prostředí, kde pěchotní jednotky vládnou všem, tanková bitva: Normandie vyžaduje, aby hráč byl na vrcholu své hry! Vychutnejte si Airborne přistání, mosty-ukládací tanky, důlní clearing tanky, bunkr napadení AVRE, Fireflies a klokaní. Typické cíle mise zahrnují: doprovodných jednotek, držení pozic, zachycení bodů, opravářských jednotek a stále populárnějšího zničení nepřátelské armády. Herní systém představuje významný upgrade již úspěšného motoru používaného v řadě Tank Battle a má mnoho nových funkcí a vylepšení.

   

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 9. čvn. 2017
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: HexWar Games

  Tank Battle: Normandy

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows Vista/7/8/8.1/10
  Procesor: Intel Core 2 Duo or AMD equivalent
  Paměť: 2 GB RAM

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Assault on Arnhem
   -78%
    World War II: Panzer Claws
    -76%
     BC Kings
     --59%
      Theatre of War 3: Korea
      -75%
       Congo Merc
       -60%
        Sins of a Solar Empire: Trinity
        -73%
         XCOM Enemy Unknown Complete
         -79%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím