Tales of Monkey Island Complete Pack

Tales of Monkey Island Complete Pack
  -87%160 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Nabruste svou šavli a začněte trénovat své Aaaarrrr! Tales Of Monkey Island je epická dobrodružná pirátská série v 5 kapitolách. Nyní v jednom balení! Tales of Monkey Island je plně epizodické série. Odvážný pirát Guybrush Threepwood nechtěně nakazí celý Karibik neštovicemi zlého démonického piráta LeChucka, čímž ohrozí celý pirátský svět! S tajemnými neštovicemi měnícími pirátů na nemilosrdná pirátská monstra, musí Guybrush unikat bezohledné lovkyně pirátů, uniknout sadistické francouzskému lékaři a zachránit svět Monkey Island.

  Episode 1: Launch of the Screaming Narwhal

  Sága začíná bitvou, v níž bojuje i smělý, ale často nejistý odvážný pirát Guybrush, jeho milovaná žena Elaine a jejich nemesis, démonských pirát LeChuck. Když bitva skončí, ocitá se Guybrush opuštěný na divném ostrově s větry, které vždy vanou naproti. Jak zvládne náš hrdina útěk z této meteorologické anomálie? Co se stalo s LeChuckom a Elaine? A co je to za příběh s infekčními voodoo neštovicemi, které se šíří po celém Karibiku, nutíc Guybrusha a ostatních pirátů jednat jako nepříčetná?

  Episode 2: The Siege Spinner Cay

  Guybrushove dobrodružství pokračuje na volném moři, kde neštovicemi trápen pirát obléhá nevinných Mer-People. Vedle obraně Mer-People a vyvarování se vytrvalé lovkyně pirátů na jeho stopě, dokáže Guybrush dohnat svou milovanou ženu a svého Arci nepřítele, ale jejich setkání má jen krátké trvání. Guybrush se nyní musí soustředit na odstranění LeChuck neštovic dříve, než způsobí ještě více škody.

  Episode 3: Lair of Leviathan

  V třetí kapitole Tales of Monkey Island se Guybrush dostane hluboko (doslova), když jeho pátrání po La Grande Esponja voodoo dostane nečekaný zvrat-přes střeva obrovského Manatee! Chycen v břiše bestie se náš hrdina setká s překvapující skupinou trosečníků, včetně dlouho ztraceného badatele Coronado De Cava. Může nás odvážný pirát získat důvěru podezřívavě De cavu? Ukáže se sexy lovkyně pirátů Morgan LeFlay být nemilosrdným nepřítelem, nebo nepravděpodobným spojencem? Najde skupina La Grande Esponja včas aby zachránila Elaine před nekontrolovatelnými Le Chuck neštovicemi? A bude svět rozdrcený škrípajúcimi zuby démonické lebky?

  Episode 4: The Trial and Execution of Guybrush Threepwood

  Guybrush se vrací na FLOTS Island, ale může zapomenout na hrdinské uvítání. Předán De Singl proradnou Morgan LeFlay se Guybrush dostává do rukou rozzlobeným davem a je postaven před soud! Se žalobcem na jedné a katem na druhé straně, musí Guybrush zjistit, jak se bránit proti závažným obviněním. Mezitím upírá rozhodný Markýz svůj zrak na nový a mnohem přitažlivější testovací objekt. Jak se náš odvážný pirát dostane z této šlamastiky? Napětí Tales of Monkey Island pokračuje epizodou The Trial and Execution of Guybrush Threepwood. Připravte se na šokující odhalení, které zatřese světem Monkey Island.

  Episode 5: Rise of Pirate God

  Našich pirátských hrdinů čeká jejich konečný zápas v kapitol Rise of the Pirate God. Může být svět Monkey Island zachráněn? To brzy zjistěte, nakolik se sága Tales of Monkey Island blíží ke svému vzrušujícímu závěru.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Telltale Games

  Tales of Monkey Island Complete Pack

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows XP a lepší
  Procesor: 2.0 GHz
  Paměť: 512MB
  Grafická karta: 64MB
  Pevný disk: 2 GB

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Sam and Max Complete Pack
   -16%
    Aviary Attorney
    -87%
     Wandersong
     -88%
      Manual Samuel
      -78%
       Disneyland Adventures
       -42%
        Jalopy
        -72%
         Dead In Bermuda
         -75%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím