Strategy & Tactics: Wargame Collection

NK games.cz
Strategy & Tactics: Wargame Collection
  -74%70 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Strategy & Tactics: Wargame Collection je set tří tahových strategií, kde se ujmete velení ve slavných středověkých bitvách a válkách, či ukážete své taktické dovednosti na bojištích druhé světové války.

  Obsahuje:

  Strategy & Tactics: WW II
  Medieval Wars: Strategy & Tactics
  WW2: Sandbox. Strategy&Tactics
  Strategy & Tactics: WW II

  Staňte se generálem jedné z nejdůležitějších bitev druhé světové války! Vezměte velení německé, sovětské nebo spojenecké armády a povede je k vítězství ve třech náročných kampaních založených na příbězích. Bojové hry založené na scénáři pro jednoho hráče uspokojí ty, kteří milují obrovské mapy, které trvají několik hodin, a dokonce i milovníky rychlých her.

  Medieval Wars: Strategy & Tactics

  Pošlete armády Anglie, Francie a křižácké síly ve třech kampaních, ve kterých se snažíte porazit své nepřátele v hlavních evropských válkách a bitvách v IX-XV století. S mapami založenými na scénách se zúčastníte bitvy pro Rusy, zastavíte Saracény pod prapory Karla Velikého a vyvoláte husitské povstání.

  WW2: Sandbox. Strategy&Tactics

  Získejte vítězství ve druhé světové válce pro jednu ze 28 zemí podle vašeho výběru.

  Můžete udržet politické aliance, které existovaly ve skutečnosti, a například vedoucí SSSR a rozdrtit Německo spolu se západními spojenci, nebo se můžete vykašlat na aliance a oslavit své vítězství v ruinách Londýna.

  Generátor náhodných událostí, jako jsou partyzánské pohyby, operace přistání, dobrovolné přemístění atd., přidá k možnosti přehrávání každé hry a dělá tak svou vlastní jedinečnou součást historie.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  Strategy & Tactics: Wargame Collection

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 nebo novější
  Procesor: 2 GHz
  Paměť: 2 GB
  Grafická karta: Nvidia / ATI Radeon
  Pevný disk: 10 GB

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 10
  Procesor: 3 GHz
  Paměť: 4 GB
  Grafická karta: Nvidia / ATI Radeon
  Pevný disk: 10 GB

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím