Star Wars: Empire at War Gold

Star Wars: Empire at War Gold
  -34%370 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Ovládněte nebo zkorumpujte celou galaxii v dokonalé kolekci strategií ze světa Star Wars. Je období galaktické občanské války. Postavíte se do čela Povstalců, převezmete vládu nad Impériem nebo budete vládnout podsvětí Star Wars?

  Star Wars Empire at War:

  Jste nejvyšší velitel v celé galaxii, máte v rukou životy obyčejných vojáků i zkázu celých planet. Je období galaktické občanské války. Postavte se do čela Povstalců nebo převezměte vládu nad Impériem. Ať se rozhodnete jakkoliv, bude jen na VÁS, abyste dovedli svou stranu ke konečnému vítězství. Jak budete postupovat kampaní na zemi i ve vesmíru napříč celou galaxií, budete moct ovládat vše od jednotlivých vojáků až k hvězdným křižníkům, dokonce i mocnou Hvězdu smrti. Nemyslete na to, co říkají všechny nezáživné informační zdroje – prostě skočte přímo do centra dění. Můžete klidně změnit dějiny světa Star Wars! Každé vaše rozhodnutí ovlivní následující bitvu a každá bitva utváří osud celé galaxie.

  Dobijte nebo osvoboďte přes 80 míst na zemi i vesmíru, například Kashyyyk, Tatooine nebo Dagobah – každá lokace má jiné strategické přednosti.
  Ovládejte kultovní Star Wars hrdiny jako jsou Obi-Wan Kenobi, Luke Skywalker, Darth Vader a Boba Fett.
  Ve vesmíru veďte své stíhačky X-wing do bitvy proti TIE stíhačkám nebo velte celé flotile Imperiálních křižníků. Poté pošlete své pozemní síly, aby zajistili planetu.

  Star Wars Empire at War: Forces of Corruption:

  Hráli jste za světlou stranu. Hráli jste za temnou stranu. Nyní hrajte za zkorumpovanou stranu! Budete hrát za Tybera Zanna a nic vás nezastaví, abyste se stali nejproslulejším vůdcem zločinců od dob Jabby the Hutta. Díky novým taktikám jako pirátství, únosy, vydírání a úplatkařství budete řídit temnou sílu korupce ve snaze ovládnou celé Star Wars podsvětí. Nespokojte se s pouhým ovládnutím galaxie… zkorumpujte ji!

  Zcela nové jednotky a planety: Ovládejte 28 nových jednotek podsvětí i nové síly Povstalců a Impéria na 13 nových planetách.
  Rozšířený multiplayer: Užijte si bitvy tří různých frakcí proti sobě nebo hrajte proti stejné frakci, za kterou hrajete i vy.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 16. úno. 2006
  Kategorie: Strategie
  Doporučený věk: 12
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: LucasArts
  Závadnost obsahu: Násilí

  Star Wars: Empire at War Gold

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 2000 a vyšší
  Procesor: Pentium III 1 GHz
  Grafická karta: GeForce2+ / Radeon 7200+
  Paměť: 256 MB RAM
  Pevný disk: 3 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 2000 a vyšší
  Procesor: Pentium 4 2 GHz
  Grafická karta: GeForce4+ / Radeon 9000+
  Paměť: 512 MB RAM
  Pevný disk: 3 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Hero Academy 2
   -9%
    The Settlers: Heritage of Kings
    -31%
     Earth 2150 Trilogy
     -80%
      X-COM: Apocalypse
      -60%
       Tank Battle: Normandy
       -71%
        Worms
        -43%
         Fantasy Wars
         -53%
          Taste of Power
          -82%
           Worms Reloaded
           -46%
            Worms Armageddon
            -60%

            MenuX

            Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

            Souhlasím