Sniper Ghost Warrior Gold Edition

Sniper Ghost Warrior Gold Edition
  -75%50 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

   

  Obsahuje: základní hru Sniper: Ghost Warrior a DLC Sniper: Ghost Warrior - Map Pack, Sniper: Ghost Warrior - Second Strike.

  Sniper: Ghost Warrior je polská FPS s prvky stealh akce a zaměřením na odstřelovací pušky.

  Ve hře hrajete za člena elitní jednotky sniperů Delta Force, která je vyslána do Střední Ameriky. Tam se zločinecká organizace snaží získat pod svou kontrolu uranový důl a vy je musíte zastavit. Sniper: Ghost Warrior nabízí dva herní styly. Zpravidla můžete většinu mise hrát nespozorován nepřáteli a do přímé konfrontace se dostat až když je to nezbytně nutné, zároveň jsou ale místa, kde vaše objevení znamená krach celé operace.

  Při samotném střílení vás ovlivňuje například síla větru a vzdálenost, model odstřelování je na rozdíl od jiných her poměrně propracovaný. Zastřílíte si například z americké SR-25 nebo z legendární sovětské pušky SVD. Multiplayer ničím nepřekvapí a obsahuje jen běžné herní mody jako je DM, TDM či King of the Hill.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 9. září 2011
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: CI Games

  Sniper Ghost Warrior Gold Edition

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows XP (SP3) a lepší
  Procesor: Intel Pentium 4 nebo AMD Athlon 64 3500
  Paměť: 1GB 
  Grafická karta: 256 MB 
  Pevný disk: 6.5 GB

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím