Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth
  -82%180 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth je duchovním pokračovatelem legendární Sid Meier’s Alpha Centauri. Hra se jako první v sérii Sid Meier’s Civilization odehrává v budoucnosti, kde lidstvo cestuje vesmírem a zakládá kolonie na vzdálených planetách po ututlané katastrofě "The Great Mistake".

  Beyond Earth je tahová strategie fungující na hexové bázi. Na začátku hry se hráč rozhodne, která organizace zasponzoruje expedici, jaký druh plavidla použije k dosažení planety a samozřejmě si vybere civilizaci i s možností vytvoření své vlastní. Všechny tyto kroky významně ovlivní další průběh a vývoj hry. Novinkou je také správa oběžné dráhy, na kterou je možné umístit družice různých typů od vědeckých až po vojenské.

  Hráč si také určuje, svou vlastní filozofii pokroku. Může jít cestou Harmonie, kdy se hráč snaží o soužití s místní faunou a flórou použitím genetických modifikací, což mu přinese spolupráci původních obyvatel planety. Nadvláda jde cestou vyspělých technologií a využitím specializovaných jednotek, které se v boji vzájemně doplňují. A nakonec Čistota, spoléhá na budování silné obranné infrastruktury se snahou vytvořit novou Zemi.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 23. říj. 2014
  Kategorie: Strategie
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: 2K

  Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows Vista SP2 nebo
  Procesor: Intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon X2 64
  Paměť: 2 GB 
  Grafická karta: nVidia 8800 GT nebo ATI HD3650
  Pevný disk: 8 GB

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 a lepší
  Procesor: 1.8 GHz
  Paměť: 4 GB
  Grafická karta: AMD HD5000 series nebo nVidia GT400 series
  Pevný disk: 8 GB

  Mohlo by Vás zajímat

  MenuX

  Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

  Souhlasím