Shadowrun Returns

Shadowrun Returns
  • Letní slevy až 90%
-92%30 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

Píše se rok 2054. Na zem se vrátila magie a vzkřísila mocná stvoření z mýtů a legend. Technologie se spojily s masem a vědomím. Efové, trollové, orkové a trpaslíci se procházejí mezi námi, zatímco bezcitné korporace ždímají svět. Jste shadowrunner - žoldák žijící na okraji společnosti, ve stínu obrovských korporátních sídel, přežívající ze dne na den jen díky vlastním schopnostem a instinktům. Když potřebují mocní nebo zoufalí vyřešit nějakou záležitost, vy ji vyřešíte... všemi dostupnými prostředky.

Ve velkoměstském metroplexu Seattle vás hledání záhadného vraha zavede na cestu skrz ty nejtemnější slumy i do nejmocnějších megakorporací. Bude potřeba našlapovat opatrně, využít pomoci ostatních runnerů a zvládnout nejmocnější technologie a kouzla, abyste se dostali ze stínů Seattlu nezranění.

Unikátní svět Shadowrunu, kde se kyberpunk setkává s fantasy, si od svého vzniku před skoro 25 lety vydobyl pověst kultu. Nyní se jeho stvořitel Jordan Weisman vrací do světa Shadowrunu, modernizuje herní pravidla pro použití v tahovém taktickém RPG pro jednoho hráče.

Datum vydání: 25. čvc. 2013
Doporučený věk: 16
Jazyková verze: EN
Kategorie: Dobrodružné, Nezávislé, RPG, Strategické
Platforma: Steam
Vydavatel: Paradox Interactive

Shadowrun Returns

Minimální požadavky

Operační systém: Windows XP SP3 a lepší
Procesor: 1.4 GHz
Paměť: 2 GB
Grafická karta: 256MB
Pevný disk: 2 GB

Mohlo by Vás zajímat
Games&Girls
-20%
Stranded Deep
-18%
On Board 4 PC
-31%
In Fear I Trust - Episode 4
-75%

MenuX

Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím