Road Redemption

Road Redemption
 • Divoké podzimní akce!
-70%55 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

Závodní akce na motorkách ve stylu převážně konzolové série Road Rash. Se svým vozem se budete prohánět napříč Amerikou po spletitých dálnicích či střechách budov v městské zástavbě. Jádrem hratelnosti není pouze závodění, ale také souboje za jízdy se zbraněmi na blízko, ale i se střelnými zbraněmi. V komplexních soubojích nechybí chvaty, krycí pohyby nebo skopnutí soupeře z tratě.

Road Redemption se odehrává v post-apokalyptické Americe, kde vládu převzal brutální diktátor. Velitel vašeho gangu se rozhodl vyrazit do hlavního města se zoufalým pokusem o atentát. Vy se ho snažíte společně s dalšími členy gangu dostihnout. Co ale uděláte poté, je na vás - můžete se ho pokusit zastavit ve snaze předejít osudu svému i svých bližních v případě jeho neúspěchu a následného trestu, nebo mu v této riskantní misi pomoci.

Kampaň lze hrát v kooperaci až 4 hráčů. Za likvidaci soupeřů dostáváte peníze a s nimi možnost vylepšit vlastní postavu, motorku či zbraně. V případě smrti začínáte závody od znovu, ale všechny nasbírané peníze jsou převedeny na zkušenosti, za které lze vybrat trvalé upgrady z dovednostního stromu. Hra podporuje ovládání pomocí gamepadu.

Platforma: Steam
Datum vydání: 4. říj. 2017
Jazyková verze: EN, DE, FR...
Vydavatel: Tripwire Interactive

Road Redemption

Minimální požadavky

OS: Windows XP, Vista
Procesor: 1.4GHz processor or faster
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9-compatible graphics card with at least 1.5GB of video memory
Pevný disk: 1000 MB volného místa

Doporučené požadavky

OS: Windows 7, 8, 10
Procesor: 2GHz processor or faster
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: DirectX 9-compatible graphics card with at least 2GB of video memory
Pevný disk: 2500 MB volného místa

Mohlo by Vás zajímat
  Just Cause 4
  -22%
   The Quarter Game
   -40%
    BattleBlock Theater
    -8%

    MenuX

    Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

    Souhlasím