Resident Evil 6

Resident Evil 6
  -72%220 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Resident Evil s pořadovým číslem šest je střílečka z pohledu třetí osoby, která doposud nejvíce v sérii opouští prvky survival hororu. Za hrou opět stojí japonské studio Capcom Co., které má na svědomí celou sérií RE.

  Příběh se odehrává v roce 2013, kdy svět neustále čelí hrozbě bioterorismu. Na scénu nastupují staří známí, jako například Chris Redfield, Leon S. Kennedy, Sherry Birkin a Ada Wong, ale objeví se i pár nových postav. Nejdůležitější postavou je pak Jake Muller, syn hlavního záporáka hry, Alberta Weskera. Jen on může zachránit svět. V jeho krvi jsou totiž účinné antilátky, které mohou zastavit C-virus.

  Kampaň obsahuje 4 příběhové scénáře, ve kterých si vyberete postavu a vyrazíte do akce. Vaše postava je fyzicky zdatná a zvládá útoky pěstmi i pažbou zbraně. Tímto stylem porazíte mnoho zombií a J’avo, což jsou chytřejší formy zombií používající zbraně. Změnou prošel i uzdravovací systém. Opět jsou zde léčivé spreje a rostliny, ale jejich mixováním dostanete pilulky. Abyste se mohli uzdravit, musíte si pilulky nasypat do dlaně. Čím více pilulek si nasypete do dlaně, tím více dostanete života a zkrátíte čas uzdravování. Hra využívá i RPG prvky. Zkušenostní body ze zabitých, využijete při vylepšování vlastností vaší postavy (přesnost, útok nablízko). Další novinkou je užívání vozidel. Projedete se v autě, na sněžném skútru, motorce, dokonce se proletíte i v letadle. Hra využívá i quicktime eventy, tedy videosekvence, ve kterých mačkáte klávesy objevující se na obrazovce.

  Hra obsahuje kooperativní multiplayer, takže kampaň můžete projít ve dvou. Dále lze hrát kampaň o samotě v online režimu, do něhož se vám mohou připojit hráči a hrát za monstra. Samozřejmě nesmí chybět známý mód Mercenaries, kde jde o co nejrychlejší dokončení úrovně, za které dostáváte peníze, i nové zbraně a vylepšení.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 22. bře. 2013
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Capcom

  Resident Evil 6

  Minimální požadavky

  OS: Windows Vista/XP, Windows 7, Windows 8
  Processor: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz
  Memory: 2 GB RAM
  Graphics: NVIDIA GeForce 8800GTS 
  Hard Drive: 16 GB HD space

  Doporučené požadavky

  OS: Windows Vista/XP, Windows 7, Windows 8
  Processor: Intel CoreTM2 Quad 2.7 Ghz
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560
  Hard Drive: 16 GB HD

  Mohlo by Vás zajímat
   Soft Body
   -19%
    INVERSUS Deluxe
    -85%
     Totally Accurate Battlegrounds
     --17%
      Mirror’s Edge
      -35%
       Mafia III Xbox One
       -1%
        Hive Jump
        -71%
         Just Cause 4 Gold Edition
         -70%
          kuso
          -54%
          • Pojďme hrát!
          Trailmakers
          -75%
           Out of Reach
           -11%

           MenuX

           Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

           Souhlasím