Redout: Enhanced Edition

Redout: Enhanced Edition
  -79%170 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Redout jsou závody antigravitačních lodí inspirované arkádovou klasikou. Hra je rychlá, nekompromisní a náročná, napínavá jízda způsobí hráči závrať, charakteristickou pro tento typ her.

  Zúčastni se kampaně pro jednoho hráče, která obsahuje více než 100 závodů, 11 herních režimů a 35 tratí. Odblokuj 7 závodních týmů, 4 závodní třídy, vylepšení vozidel a také 12 zesílení. Můžeš rovněž hrát v režimu multiplayer hry online, abys dokázal světu, jak dobré máš reflexy a chladnou hlavu, nebo vyzvat kámoše na rozděleném monitoru v režimu lokální multiplayer hry.

  Systém vznášení se ve vzduchu a model jízdy vychází z fyzikálních principů. Každá zatáčka, zvednutí, silné brždění, zrychlení a změna směru způsobuje, že na loď působí určité síly.

  Protivníci budou rychlí a neodpustí ti žádnou chybu. Máš chuť soupeřit v Solar Redout Racing League?

  Charakteristika hry

  Síťový multiplayer režim – soutěž s 12 hráči na celém světě kvůli opravdové výzvě Opční podpora VR – Oculus Rift, HTC Vive nebo OSVR. S novým, zářivým výhledem z kokpitu! Režim Kariéry – Více než 100 událostí, abys mohl závodit, prožívat, zvyšovat svoji úroveň a vylepšovat loď Diferencovaný svět – 25 tratí rozhozených na 5 lokacích na postapokalyptické Zemi, a také tratě bossů Žádná nuda – 11 typů událostí, od klasického Závodu po inovativní Závod na Aréně a Výdrž s body Vytvoř si svoji historii – 6 závodních družstev, každé z nich vyžaduje jiný přístup, a také  4 stále rychlejšími třídami závodů Posílení – Více než 10 zlepšení zaměřených na závody, případných ke zlepšení posílení; doplňkové turbo, kotouče, samoopravné drony, pokročilý systém kontroly, zlepšení aerodynamického obrysu a mnohem více Hudba pro tvé uši – plná podpora pro 5.1 a také dynamická zvuková stopa, která bude o to víc zajímavější, čím rychleji pojedeš!

  Vydavatel: 34BigThings srl
  Podporované headsety: Valve Index

  Redout: Enhanced Edition

  Minimální požadavky

  OS: Windows 7
  Procesor: i3 2.6Ghz
  Paměť: 4 GB RAM
  Grafická karta: GTX 560
  DirectX: Verze 11
  Pevný disk: 6 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  OS: Windows 10
  Procesor: i5 2.6Ghz
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: GTX 960
  DirectX: Verze 11
  Pevný disk: 6 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Trials Fusion Xbox One
   --1%
    Insane 2
    -22%
     The Crew 2
     -62%
      Project CARS 2 Xbox One
      -4%
       Street Racing Syndicate
       -26%
        F1 2019 Anniversary Edition
        -79%
         DiRT 4
         -93%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím