Realpolitiks

Realpolitiks
  -72%170 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Staň se vůdcem libovolné země v současném světě v PC hře Realpolitiks - strategii v reálném čase strategie a v masovém měřítku. Vyjdi z každé svízelné situace bez úhony a dosáhni na globální nadvládu!

  Realpolitiks je real-time strategie v masovém měřítku, v níž se můžeš stát vůdcem moderního státu. Vypořádej se s problémy moderního světa, poznej viditelné i neviditelné geopolitické hranice světa, použij moc své země a její hospodářskou sílu k účasti na vojenských konfliktech. Zvol si vlastní cestu, jak vzdorovat protichůdným zájmům jiných zemí, bojuj s nepředvídatelnými událostmi globálních hrozeb a krizí. Postav se tváří v tvář rozpadu Evropské unie, vzniku islámského státu, účinky třetí světové války a mnoha dalších fiktivních i reálných scénářů.

  Realpolitiks je založena na třech hlavních politických systémech (demokracie, autoritářství, totalita) a umožňuje rozšíření vlivu země různými způsoby. Použij diplomatické schopnosti, ekonomickou převahu nebo vojenskou sílu a proveď různé morální a etická rozhodnutí proto, aby se Tvá země stala supervelmocí a občané žili v prosperujícím státu. Rozvíjej svou zemi hospodářsky, technicky a vojensky v globálním žebříčku. Volba je na Tobě - můžeš se stát váženým členem Organizace spojených národů nebo jaderným tyranem, který odstrašuje všechny kolem sebe. Rozšiř své území díky otevřené hře Realpolitiks a dokonce vytvářej zámořské kolonie. Pokud to nestačí, můžeš se rozhodnout přesunout naší civilizaci do vesmíru!

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 16. úno. 2017
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: 1C Company

  Realpolitiks

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  Procesor: Intel Pentium G3020
  Paměť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Intel HD 520 or better, 1GB VRAM or more
  DirectX: Verze 9.0c
  Pevný disk: 700 MB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  Procesor: Intel Core i3
  Paměť: 4 GB RAM
  Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 740 / AMD Radeon R7 250
  DirectX: Verze 9.0c
  Pevný disk: 1 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Oh My Godheads
   -76%
    Steam peněženka 10 €
     Transistor
     -11%
      Carrier Command: Gaea Mission
      -92%
       Steam peněženka 20 €
       -3%
        Dad Quest
        -77%
         Mushroom Wars 2
         -12%
          Syberia 3
          -82%
           The Guild 3
           -12%

           MenuX

           Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

           Souhlasím