Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance
  -68%480 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Probouzíte se jako syn vesnického kováře Jindřich vprostřed zuřící občanské války. Při nájezdu žoldnéřské armády na vaši ves pouze zázrakem uniknete jisté smrti a bezmocně pak přihlížíte, jak nájezdníci pobíjejí vaše přátele a nakonec i celou rodinu. Jediné, co si z místa zkázy odnášíte, je meč vykovaný vaším otcem, a odhodlání vypátrat a ztrestat vrahy svých blízkých. Pomstěte své rodiče a pomozte ubránit svou domovinu před dobyvačnými vojsky!

  Příběh:

  Tehdejší Čechy byly proslulé vyspělou kulturou, bohatstvím stříbra a impozantními hrady. Ale po smrti Otce vlasti, císaře Karla IV., se daly do pohybu události, které nakonec vedly k husitským bouřím a roztříštily jednotu Svaté říše římské.

  Karlova koruna připadla jeho synovi Václavovi. Ten byl celý život vychováván k následnictví, ale ke zklamání mnohých si příliš z Karlova odkazu nevzal. Vladařským povinnostem se totiž věnoval zřídkakdy a čas trávil raději na hodokvasech. Nestability v zemi a Václavovy slabosti využil jeho nevlastní bratr, uherský král Zikmund Lucemburský. Pod zástěrkou pomoci se vypravil do Českých zemí, kde Václava zatkl a nechal uvěznit. Sám se potom vrhl na drancování královských statků.

  Na pozadí těchto událostí se odehrává náš příběh. Jindřich, syn vesnického kováře, se důvěrně seznámí s tím, jak to vypadá, když se tvoří dějiny: do jeho poklidného života vtrhne žoldnéřská armáda pod velením samotného Zikmunda a během chvíle ho připraví o rodiče, snoubenku, majetek i budoucnost.

  Stříbrná Skalice, L.P. 1403. Jindřich, syn místního kováře, se probouzí do dne, který nebude jako ostatní. Ještě stihne se svým otcem dokončit poslední meč pro svého lenního pána, ale pak se na obzoru objeví korouhve kumánských nájezdníků.

  Jindřich si útěkem zachrání holý život, ale brzy pochopí, že nemůže věčně jen prchat. Pochopí, co je pro každého člověka na světě nejdůležitější: král, rodina a pomsta.

  Na co se můžete těšit:

  • Obrovský, realisticky zpracovaný otevřený svět: Majestátní hrady, rušné vesnice i rozlehlá pole a lesy, to vše v nádherné špičkové grafice.
  • Nelineární příběh: Úkoly můžete řešit různými způsoby a za každé své rozhodnutí ponesete následky.
  • Náročné souboje: Bojujte zblízka, z dálky nebo ze zálohy. Naučte se ovládat dobové zbraně a jedinečné útočné i obranné techniky, které vám pomohou přežít a dosyta si užít nelítostné boje.
  • Vývoj postavy: Zdokonalujte své dovednosti, získávejte nové schopnosti a vylepšujte svou výzbroj.
  • Dynamický svět: Svými činy sami určíte, jak na vás budou herní svět a jeho obyvatelé reagovat. Můžete bojovat, krást, svádět, vyhrožovat, přesvědčovat i uplácet. Je jen na vás, jakou cestu si zvolíte.
  • Historická věrnost: Setkáte se se skutečnými historickými postavami a na vlastní kůži zažijete, jak vypadal život v naší zemi na začátku 15. století.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 13.2. 2018
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: CZ
  Vydavatel: Warhorse Studios

  Kingdom Come: Deliverance

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit
  Procesor: i5-2500K / AMD Phenom II X4 940
  Grafická karta: GeForce GTX 660 /AMD Radeon HD 7870
  Paměť: 6 GB
  Pevný disk: 30 GB

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 8 64-bit
  Procesor: i7 3770 /AMD AMD FX-8350
  Grafická karta: GeForce GTX 1060 /AMD Radeon RX 580
  Paměť: 8 GB
  Pevný disk: 30 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Deadfall Adventures
   -66%
    Badminton Warrior
    -61%
     A Way Out Xbox One
     -2%
     • Pojďme hrát!
     Metro 2033 Redux Xbox One
     -33%
      Titanfall 2
      -81%
       Ocean Classics Volume 1
       -26%
       • Pojďme hrát!
       Metal Gear Survive
       -65%
        Arma 2: Operation Arrowhead
        -77%
         Street Fighter V
         -86%
          Slain: Back from Hell
          -80%
           Divekick
           -27%
            Rise of the Tomb Raider
            -77%

            MenuX

            Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

            Souhlasím