Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
  -63%280 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  První Homefront se zjevil doslova jako blesk z čistého nebe a už od počátku chtěl konkurovat zaběhlým značkám typu Call of Duty nebo Medal of Honor. A přiznejme, že z hlediska zpracování příběhu by bez ostychu mohl, protože ačkoliv si scénáristé zvolili kontroverzní téma, dokázali s ním pracovat tak, aby nešlo o úplné klišé. Titul přestál nakonec i pád vývojářského studia nebo krach distributora, aby se nyní vrátil pod taktovkou studia Crytek (tvůrcem série Crysis) 
  .

   

   

   

   

  Homefront: The Revolution okázale pokračuje v zápletce z prvního dílu. V roce 2025 zaútočila Severní Korea na katastrofami oslabené Spojené státy a protože měla k dispozici výraznou technologickou podporu (předtím pohltila jižní část Korejského poloostrova i Japonsko) USA poměrně rychlou válku prohrály.

   

   

  Hra nás uvede do děje asi čtyři roky poté, kdy Korejská lidová armáda svírá civilní obyvatelstvo ocelovou pěstí brutálního režimu. 

   

   

  Náš hrdina se jmenuje Ethan Brady a není to bývalý voják, policista nebo příslušník speciálních sil. Je to úplně normální chlápek, který se ve Filadelfii rozhodl postavit utiskovatelům na odpor a začít tak guerillovou válku! 

   

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 20. kvě. 2016
  Kategorie: Akční, Dobrodružné
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: CZ, EN, DE...
  Vydavatel: Deep Silver

  Homefront: The Revolution

  Minimální požadavky

  Windows 7/8/10 all x64
  Intel Core i5-4570T (2.9 GHz)
  GeForce GTX 560 TI (1024 MB)
  6 GB
  38 GB

  Doporučené požadavky

  Windows 7/8/10 all x64
  Intel Core i5-2500K
  GeForce GTX 760 (2048 MB)
  8 GB
  38 GB

  Spustím tuto hru?

  Klikněte zde pro otestování Vašeho počítače.

  Mohlo by Vás zajímat
   Castle Crashers
   -27%
    Vicky Saves the Big Dumb World
    -74%
     Windward
     -76%
      Blue Horizon
      -70%

      MenuX

      Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

      Souhlasím