Heroes of Might & Magic III - HD Edition

Heroes of Might & Magic III - HD Edition
  -52%195 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Legendární Heroes se vrátili! Heroes of Might & Magic III- HD Edition je remake třetího dílu, všeobecně pokládaného za pomyslný vrchol série. Hlavním tahákem předělávky je grafika překreslená do vysokého rozlišení podporujícího širokoúhlé monitory, dále pak multiplayer s integrovaným Steamworks a Steam achievementy. Datadisky nejsou součástí této předělávky.

  Během sedmi kampaní (jedna kampaň obsahuje 3 a výjimečně i 4 mise) nahlédnete na celý konflikt v Erathii z několika rozličných úhlů .Tento systém funguje pro vtahující vypravování děje, jelikož se v příběhu mísí kampaně kladných národů s těmi zápornými a během každé se hráč dozvídá další a další informace o probíhajícím dění. Mimo kampaně je dále přítomno zhruba 50 šarvátkových map a intuitivní editor, ve kterém lze vytvořit mapy vlastní.

  Hraní se dělí na tahy rozdělenou strategickou a bojovou část. Hlavní dění se odehrává na strategické (zpočátku neprobádané) mapě, po níž cestujete s hrdiny. Ti reprezentují celé armády a v rámci tahu mají omezený dojezd. Zabíráte budovy (hrady, doly, neutrální budovy pro rekrutování jednotek) a bojujete s nepřátelskými jednotkami. Podstatné je udržet si svá města a porazit hrdiny ve službách nepřítele a nepřijít přitom o hrdiny vlastní. Některé mise či šarvátky ale mohou mít i jiný cíl, například obsazení nějaké neutrální budovy na mapě, vytvoření určitého počtu bojové jednotky- například šesti černých draků.

  V bitevní části se hra přepne na plochu bojiště. Hrdina se boje přímo neúčastní, pouze přispívá svými statistikami ke statistikám podřízených jednotek (7 pozic pro přidělení jednotek) a jednou za kolo (sérii tahů jednotek obou stran) může vyvolat kouzlo z knihy kouzel (za předpokladu že hrdina ovládá magii). Za každý vyhraný boj poté hrdina získává zkušenosti, ty zvyšují hrdinovu úroveň a při postupu na vyšší level je hrdinovi dovoleno naučit se další schopnost (například diplomacii, magii ohně, nekromancii...), která dále vylepšuje schopnosti hrdiny. Ke statistikám hrdiny pomáhají také na mapě se nacházející artefakty, velmi často hlídané neutrálními nepřátelskými jednotkami.

  Pro samotné najímání jednotek jsou důležitá zejména držená města. Tato města se postupně musí vylepšovat za získané suroviny, abyste měli přístup k jednotkám vyšší úrovně. Tak jako mají hrdinové 7 volných pozic pro jednotky, mají i města celkem 7 typů jednotek, každá lze také ještě 1x vylepšit na vyšší úroveň.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  Heroes of Might & Magic III - HD Edition

  Minimální požadavky

  OS: Windows 7 SP1
  Procesor: Intel Core2 Duo E4400 nebo AMD Athlon64 X2 3800+
  Paměť: 2 GB RAM
  Grafická karta: GeForce 8800GT nebo AMD Radeon HD2900
  DirectX: Verze 10

  Doporučené požadavky

  OS: Windows 8.1 - 64bit verze
  Procesor: Intel Core2 Duo E6600 nebo AMD Athlon64 X2 5600+
  Paměť: 3 GB RAM
  Grafická karta: GeForce 9800GT nebo AMD Radeon HD3870
  DirectX: Verze 10

  Mohlo by Vás zajímat
   Mafia: Trilogy
   -52%
    Tokyo Dark
    -51%
     Vampyr
     -54%
      Tryst
      -76%
       NBA Playgrounds 2
       -88%
        Northern Tale 3
        --5%
         MotoGP 17
         -73%
          Hover
          -75%
           Steam peněženka 10 €
            Steam peněženka 50 $
            --2%
             GreedFall
             -17%

             MenuX

             Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

             Souhlasím