Generation Zero

Generation Zero
  -28%710 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Vítejte ve Švédsku v 80. letech 20. století. Místní obyvatelé se ztratili a po ulicích se nyní toulají stroje neznámého původu. Prozkoumejte tento obrovský otevřený svět a odhalte tajemství vetřelců, zdokonalte svou bojovou strategii a připravte se vrátit úder. V Generation Zero vyhrává ten, kdo přežije.

  Přežijte v nepřátelském otevřeném světě: Plňte mise a výzvy v otevřeném světě a rozluštěte záhadu, zatímco budete hledat zbraně a zásoby, které vám pomohou přežít.

  Připravte se. Pak se braňte: Takticky kombinujte zbraně, schopnosti a vybavení, abyste nalákali, ochromili a zničili své nepřátele.

  Plynulá hra pro 1–4 hráče: Hrajte sami nebo se spojte do týmu až se třemi kamarády, spolupracujte a kombinujte své jedinečné schopnosti, abyste přemohli nepřátele.

  Plížení a strategie. Spolupracujte a přežijte: Někteří nepřátelé jsou příliš silní, abyste na ně zaútočili napřímo, a právě tehdy byste měli použít kradmou taktiku, pohybovat se tiše, využívat nepřátelských smyslů a získat výhodu díky prostředí.

  Nostalgie z 80. let: Mezi kořistí najdete i oblečení a účesy, abyste si mohli připomenout svůj oblíbený styl 80. let 20. století a bojovat proti strojům stylově.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 26. bře. 2019
  Kategorie: Akční, Dobrodružné
  Jazyková verze: EN, DE, FR...
  Vydavatel: Avalanche Studios

  Generation Zero

  Minimální požadavky

  Operační systém: 64bit OS - Windows 7 with Service Pack 1
  Procesor: Intel i5 Quad Core
  Paměť: 8 GB RAM
  Grafická karta: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 - 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580
  Pevný disk: 35 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: 64bit OS - Windows 10
  Procesor: Intel i7 Quad Core
  Paměť: 16 GB RAM
  Grafická karta: nVidia GTX 960 / R9 280 - 4GB VRAM
  Pevný disk: 35 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   JumpJet Rex
   -70%
    Starpoint Gemini Warlords
    -66%
     Medal of Honor
     -28%
      Zombie Army Trilogy
      -73%

      MenuX

      Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

      Souhlasím