FIFA 20

FIFA 20
  -49%855 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  FIFA 20 je dalším dílem populární fotbalové série. Nejzásadnější novinkou tohoto ročníku je režim VOLTA Football, který dává vzpomenout na ve své době oblíbenou sérii FIFA Street.

  VOLTA Football se zaměřuje na pouliční fotbal a malou kopanou. Lze si vybrat si mezi hrou 3 na 3 bez brankáře, 4 na 4, 4 na 4 bez brankáře, 5 na 5 a profesionálním futsalem. Také je možnost vytvořit si vlastního fotbalistu, určit si jeho pohlaví, vybrat oblečení či tetování. Oproti klasickému velkému fotbalu je VOLTA více zaměřená na různé technické parádičky a triky, lze také využívat chytrých odrazů o mantinel.

  VOLTA Football nabízí několik režimů. Tím základním je klasický Výkop, čili odehrání jednoho zápasu podle vlastního nastavení. Dalším je VOLTA League, online režim s klasickými postupy a sestupy. Pro singleplayer hráče je tu režim Turné VOLTA, kde hrajeme proti komunitou vytvořeným týmům s možností rekrutování hráčů. Příběh VOLTA pak nahrazuje režim Cesta z minulých ročníků. Zde se se svou vytvořenou postavou snažíme prosadit ve světě pouličního fotbalu a dovést svůj tým na největší turnaj v Buenos Aires.

  Novinky obsahuje v letošním ročníku i režim Kariéra manažera. Těmi největšími jsou interaktivní tiskové konference a rozhovory s hráči. Každá odpověď může zvýšit či naopak snížit morálku hráče či mužstva, což má za následek i to, v jaké formě mužstvo či jednotlivý hráč bude. Je tedy možnost si své hráče i znepřátelit, pokud jim hráč v roli manažera nebude dostatečně naslouchat.

  Režim Výkop nabízí dva nové herní módy - King of the Hill a Mystery Ball. V King of the Hill se na hřišti náhodně generují zóny, které zvyšují počet bodů za gól (například x3 znamená, že gól bude mít trojnásobnou hodnotu). V Mystery Ball pak míč po každém přerušení náhodně zvýší bonus k nějaké vlastnosti (přihrávku, rychlost, střelbu či vše naráz).

  Změny obsahuje i populární FIFA Ultimate Team. V první řadě zmizely Sezóny jednoho hráče a nahrazují jej Přáteláky FUT, které obsahují prakticky veškeré mody z režimu Výkop. Lze je hrát jak v singleplayeru, tak proti přátelům či online. Přáteláky nemají vliv na únavu týmu a nezapočítávají se ani statistiky hráčů.

  Největší změnou ve FUT prošly denní/týdenní úkoly. Nahrazují je Sezony FUT, kde za plnění denních či týdenních úkolů nebo milníků dostáváte zkušenostní body, stoupáte po levelech a získáváte odměny v podobě hráčů, balíčků, balonů či nově i chorea či témat stadionu.

  Co se týče samotné hratelnosti, upraveny byly standardní situace, s lepší kontrolou nastavení rotace či místa, kam má střela mířit. Tvůrci také zapracovali na větší reálnosti hry, i vyhraný obranný zákrok neznamená automaticky zisk míče, vylepšen byl driblink a zakončení jeden na jednoho. Novou fyziku dostal i míč, který má teď realističtější odskoky a rotaci a nové trajektorie střel.

  Českou ligu FIFA 20 opět neobsahuje, těšit se ale můžeme opět na tři kluby - Spartu, Slavii a Viktorii Plzeň. Jedinou novou soutěží je tak Rumunská liga.

  Platforma: Origin
  Datum vydání: 27. 9. 2019
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Electronic Arts

  FIFA 20

  Minimální požadavky

  Operační systém: 64-bit Windows 7/8.1/10
  Procesor: Core i3-2100 / Phenom II X4 965 or better
  Paměť: 8 GB
  Grafická karta: Radeon HD 7850 / GeForce GTX 660
  Pevný disk: 50 GB

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel i5-3550 / AMD FX 8150
  Grafická karta: GeForce GTX 670 / AMD Radeon R9 270X
  Paměť: 8 GB RAM
  Pevný disk: 50 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   FIFA 11
   -40%
    Madden NFL 19
    -2%
     NHL 20 Xbox One
     -1%
      Football Manager 2017
      -34%
       FIFA 17
       -76%
        ESport Manager
        -59%
         Steep Season Pass Xbox One
         -3%
          Real Boxing
          -10%
           NBA 2K14
           --27%
           • Lets Play
           GRID 2 - Bathurst Track Pack
           -78%

           MenuX

           Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

           Souhlasím