Fallout 4: Game of the Year Edition

Fallout 4: Game of the Year Edition
  • Lets Play
-82%270 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

GOTY EDICE OBSAHUJE

• všechny DLC rozšíření
• Nuka-World
• Vault-Tec Workshop
• Contraptions Workshop
• Far Harbor
• Wasteland Workshop
• Automatron

 

Fallout se vrací v plné síle. Jako jediný přeživší z Vaultu 111 vstupujete do světa zničeného nukleární válkou. Jen vy a vaše činy rozhodnou o dalším osudu pustiny. Jen vy můžete vybudovat vše, co bylo zničeno. A tentokrát doslova, jelikož ve hře kromě tradiční Falloutí hratelnosti naleznete také režim stavění vlastní pevnosti.
 

VOLNOST A SVOBODA

Dělejte si, co chcete a jak chcete v masivním otevřeném světě plném stovek lokací, charakterů a úkolů. Připojte se k některé z mnoha frakcí soupeřících o moc nebo buďte vlkem samotářem - volba je jen na vás.

BUĎTE S.P.E.C.I.A.L

Staňte se kýmkoliv budete chtít díky unikátnímu charakterovému systému S.P.E.C.I.A.L.. Volit můžete ze stovek výhod a vyvinout si tak svůj vlastní hrací styl. Stanete se po zuby ozbrojeným vojákem, který nikoho a nic nešetří, nebo třeba charismatickým řečníkem, jehož hlavní zbraní jsou slova? Fallout 4 můžete hrát jakýkoliv stylem, který vám padne nejlépe.

SBÍREJTE A BUDUJTE

Sbírejte, vylepšujte a vytvářejte stovky předmětů v nejpokročilejším craftovacím systému, jaký tu kdy byl. Zbraně, chemikálie nebo jídlo, prakticky cokoliv si můžete vytvořit dle svých představ. Později budete stavět dokonce celé pevnosti!

NÁSILÍ A V.A.T.S

Intenzivní souboje z pohledu první či třetí osoby mohou být opět zpomaleny díky zdokonalenému dynamickému zaměřovacímu systému, zkráceně V.A.T.S. (Vault-Tec Assisted Targeting System). Vyberte si kam chcete protivníka zasáhnout a palte.

EXTRA SUPER PIXELY

Krásná grafika nové generace a neotřelý engine přivádí svět Falloutu k životu tak, jako ještě nikdy předtím. Od pustých lesů Commonwealthu po ruiny Bostonu - každá lokace je přeplněna detaily, které postřehnete třeba až při druhém hraní. Tahle hra nechce být líbivá, ale prostě krásná.

Platforma: Steam
Datum vydání: 10. lis. 2015
Kategorie: RPG
Doporučený věk: 18
Jazyková verze: EN
Vydavatel: Bethesda Softworks

Fallout 4: Game of the Year Edition

Minimální požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
Procesor: Intel Core i5-2300
Grafická karta: GeForce GTX 550 / AMD HD7870
Paměť: 8 GB RAM
Pevný disk: 30 GB volného místa

Doporučené požadavky

Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
Procesor: Intel Core i7 4790
Grafická karta: GeForce GTX 780 / AMD R9 290X
Paměť: 8 GB RAM
Pevný disk: 30 GB volného místa

Mohlo by Vás zajímat

MenuX

Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím