F1 2015

F1 2015
  -94%50 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Vývojáři z Codemasters nenechávají nikoho na pochybách, že jedině u nich ve studiu může vzniknout ta nejlepší hra z prostředí Formule 1. Nová sezóna je v plném proudu a její digitální zpracování přijíždí ve zcela novém kabátku. Jedná se totiž o první díl vyvíjený i pro novou generaci konzolí. Grafický rozlet do všech směrů tak nabídne zcela fascinující zážitky, které se svým pojetím vyrovnají televizním přenosům.

  Simulátor pro náročné se postará i o závodní amatéry

  Již v minulém ročníku došlo k dramatickým změnám zejména z pohledu vývoje pohonných jednotek. Jejich sladění se závodním monopostem vyžaduje od jezdce a jeho týmu zcela jiný přístup. Díky plnému promítnutí těchto změn do hry musíte změnit i svůj styl závodění a v režimu kariéry se malých krocích zdokonalovat. Prostřednictvím nového hodnocení se mění i úroveň obtížnosti. Na té nejnižší si užijí vítr ve vlasech i odpadlíci z autoškoly, ale na té nejvyšší se musíte dokonale naučit ideální trajektorii v každé zatáčce a ještě mít víc štěstí než rozumu.

  Plná licence s maximálním využitím

  Nedílnou součástí je samozřejmě maximální licence, která obsahuje všechny jezdce, televizní grafiku a samozřejmě notoricky známé okruhy včetně letošní premiéry v Mexiku. Klíčovou výhodou se stane přímé napojení na průběžné internetové aktualizace. Ty se postarají o naprostou aktuálnost jezdců na startovním roštu.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 10. čvc. 2015
  Kategorie: Závodní, Simulace, Sportovní
  Doporučený věk: 3
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Codemasters

  F1 2015

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-Bit
  Procesor: Intel Core 2 Quad / AMD Phenom II X4
  Paměť: 4 GB
  Grafická karta: AMD HD5770 / NVIDIA GTS450
  Pevný disk: 20 GB

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-Bit
  Procesor: Intel Core i7 4770 or AMD FX 9370
  Paměť: 8 GB
  Grafická karta: AMD R9 290 / Nvidia GTX970
  Pevný disk: 20 GB

  Mohlo by Vás zajímat
   Micro Machines World Series
   -91%
    Test Drive Unlimited 2
     Need for Speed Most Wanted
     -62%
      The Crew Xbox One
      -21%

      MenuX

      Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

      Souhlasím