Dying Light 2

Dying Light 2
  -4%1 740 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Už je to 15 let, kdy lidstvo prohrálo bitvu s virem.

  V nemilosrdném infikovaném světě existuje poslední velká lidská osada, uvržená do moderní doby temna. Během dne se po ulicích toulají banditi, frakce a hladovějící přeživší, kteří loví zbytky – anebo někoho, komu by je sebrali, podle potřeby i násilím. V noci ze svých temných úkrytů vylezou infikovaní, aby řádili a lovili živé.

  Jste Aiden Caldwell, infikovaný přeživší. Díky mimořádné hbitosti a brutálním bojovým schopnostem jste v tomto nebezpečném světě silný spojenec a cenná komodita. Můžete vykonat věci jako nikdo jiný a vstoupit na místa, kam se nikdo neodváží. Díky svým jedinečným dovednostem máte moc stát se hybatelem změn v této rozkládající se metropoli.

  Osud města je ve vašich rukou.

  VAŠE ROZHODNUTÍ, VÁŠ SVĚT
  Musíte činit těžká rozhodnutí a drsné oběti, zatímco budete rozhodovat o osudu společnosti na pokraji zhroucení. Vaše volby budou mít obrovský dopad na celé městské čtvrti a odkryjí nová území a oblasti, které budete moct prozkoumat.

  MIMOŘÁDNÁ HBITOST A BRUTÁLNÍ SOUBOJE
  Na své cestě od skromných počátků po člověka oplývajícího velkou mocí máte bezprecedentní svobodu pohybu po celém městě, který plynule přechází v brutální souboj z pohledu první osoby.

  MODERNÍ DOBA TEMNA
  V zoufalém městě, kde je zdrojů a energie poskrovnu a důvěra ve vládnoucí osoby je v troskách, se lidstvo vrátilo do doby temna. Civilizace je pryč, ale relikvie stále zůstávají. Toto je násilný, divoký a krutý svět – a totéž platí i o jeho obyvatelích.

  INFEKCE SE VYVINULA
  Infekce se vyvinula a nyní je citlivější na ultrafialové světlo. Společnost existuje v relativním bezpečí slunečního svitu, zatímco se infikovaní schovávají ve stínech budov. V noci se infikovaní volně toulají po ulicích, hledají kořist a představují příležitost prozkoumat za dne nepřístupné oblasti města.

  KOOPERACE PRO 2-4 HRÁČŮ
  Zahrajte si celou kampaň v kooperaci až pro čtyři hráče. Pořádejte vlastní hry nebo se přidávejte k ostatním a sledujte, jak jejich rozhodnutí dopadly jinak než ta vaše a jak se svět, který utvořili, liší od toho vašeho.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: Jaro 2020
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Techland

  Dying Light 2

  Minimální požadavky

  Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   XCOM: Chimera Squad
   -1%
    Counter-Strike: Source
    -28%
     Dark Void
     -42%
      Carrier Command: Gaea Mission
      -92%
       Final Fantasy XV: Episode Ardyn
       --7%
        Planet Zoo - Deluxe Edition
        -2%
         Painkiller: Redemption
         -8%
          Spintires: Chernobyl Bundle
          -40%
           Spyro Reignited Trilogy
           -21%
            Helldorado
            -21%

            MenuX

            Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

            Souhlasím