Don’t Starve

Don’t Starve
  -18%460 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Ocitáte se v neznámém prostředí na pustém ostrově s prázdnýma rukama, máte hlad, blíží se noc a nikdo vám nepomůže. Takhle přesně začíná Don’t Starve. Nedostane se vám žádné nápovědy, na vše si musíte přijít sami. A první tvrdou lekcí, která na vás čeká, je, že noc zabíjí! V noci totiž vylézají z úkrytů malá černá stvoření, která by si na vás velice ráda pochutnala. Co takhle ale udělat ohniště, než se setmí. To by přece mohlo zvýšit šance na přežití noci. A co takhle se hned zrána vydat na průzkum ostrova a zkusit si vyrobit nějaké nástroje, později třeba i zbraně nebo brnění, ať se můžete lépe bránit. Opět vám ale začíná kručet v břiše. A to není dobře, protože správně tušíte, že hlad zabíjí! Víte už, že mrkev vás příliš nezasytí. Co takhle zkusit ulovit toho králíka, co se tak neopatrně vzdálil od své nory. Jak ale na to. Je rychlý, už několikrát vám proklouznul. Nedala by se využít ta mrkev, co zbyla v batohu? Tu mají přece králíci rádi. Co takhle je nalákat do nějaké pasti..

  Již jste na ostrově pár dní, cítíte se bezpečněji, obstarali jste dostatečné zásoby jídla, vyrobili jste si meč a zničili jste všechny brlohy černých potvor. Bohužel se také dozvídáte, že se nenacházíte na jediném ostrově, ale rovnou v celém souostroví. Sousední ostrovy jsou mnohem méně mírumilovné, jenže potřebujete další suroviny, proto se vydáváte na nebezpečný průzkum. Jaká překvapení vás tam čekají? Přežijete další noc? Nevyhladovíte?

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: 23.04.2013

  Don’t Starve

  Minimální požadavky

  OS:Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8
  Processor:1.7+ GHz or better
  Memory:1+ gigs of RAM GB RAM
  Graphics:Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
  DirectX®:9.0c
  Hard Drive:500 MB HD space
  Sound:100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Galactineers
   -24%
    L.A. Noire
    -64%
     Swap Roles
     -20%
      DreadOut
      -72%
       Finding Paradise
       -71%
        Moon Hunters
        -82%
         Sorcerer King: Rivals
         -85%
          The Rosebud Condominium
          -71%

          MenuX

          Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

          Souhlasím