DiRT Rally

DiRT Rally
 • Pojďme hrát!
-95%60 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

DiRT Rally je rally simulační hra vyvíjena v dílnách britských Codemasters Racing Studio. Vývojáři si dali za cíl vysoký stupeň realismu a tak vytvořili ve vlastním enginu Ego zcela novou fyziku vozů a povrchů. Hra dále nabízí také pokročilé nastavení vozu (sklony kol, nastavení diferenciálů a dalších) a poškození, kdy je možné například i prorazit pneumatiku.

Z herních módů hra nabízí kariéru s klasickým výdělkem peněz, nakupováním vozů a správou členů týmu a pak také rozličné online výzvy a trénink. Současně se pracuje také na online multiplayeru v režimu rallycross.

Vozový park je rozčleněn do kategorií vozů 60., 70., 80. let, skupin A a B, vozů z roku 2000-2009 a také modernějších závodních aut z ročníku 2010. Na výběr tak jsou klasiky od značek jako Lancia, Audi, Subaru, BMW, Ford, Peugeot a dalších. Celkově tedy hra čítá přes 30 vozů.

Rychlostní zkoušky hra nabízí blátivé na území Walesu, asfaltové se sněhem a náledím v Monte Carlu, šotolinové v Řecku, asfaltové v Německu, dále je tu Finská rally, která se považuje za nejrychlejší rally na světě, a jako poslední zasněžené a zledovaťelé rally ve Švédsku. Jsou tady také závody do vrchu (Pikes Peak) nebo okruhy pro rallycross. Jsou tu také dynamické podmínky při rychlostních zkouškách, které můžou probíhat jak za slunečných dnů, tak také za deštivých večerů.

Platforma: Steam
Datum vydání: 7. pro. 2015
Kategorie: Závodní
Doporučený věk: 3
Jazyková verze: EN
Vydavatel: Codemasters

DiRT Rally

Minimální požadavky

Windows Vista 64-bit a vyšší
AMD Athlon X2 / Intel Core 2 Duo
AMD HD 5450 / GeForce GT 430
4 GB RAM
35 GB volného místa

Doporučené požadavky

Windows Vista 64-bit a vyšší
AMD FX-8150 / Intel Core i5
AMD R9 290 / GeForce GTX 780
8 GB RAM
35 GB volného místa

Mohlo by Vás zajímat
  Team Racing League
  -53%
   FlatOut 4: Total Insanity
   -74%
    GRID
    -68%
     TT Isle of Man
     -66%
      F1 2011
      -65%
      • Pojďme hrát!
      Project CARS
      -86%
       Race 07
       --5%
        FlatOut 2
        -2%

        MenuX

        Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

        Souhlasím