Counter-Strike: Global Offensive - Prime Status Upgrade

Counter-Strike: Global Offensive - Prime Status Upgrade
  -16%690 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) prohlubuje herní mechanismy týmových akčních her, tedy žánru, jehož průkopníkem byl před 12 lety první díl této hry.

  CS: GO obsahuje nové mapy, postavy, zbraně a přináší vylepšené verze původního obsahu z předešlých CS her (de_dust2 apod.). A navíc CS: GO představí nové herní módy, vyhledávání zápasů, herní žebříčky a další.

  „Counter-Strike překvapil scénu herního průmyslu, když se tento mód stal nejvíce hranou akční PC hrou na světě prakticky ihned po vydání v srpnu 1999,“ řekl Doug Lombardi ze společnosti Valve. „Za uplynulých 12 let byla jednou z nejhranějších her na světě, hvězdou herních turnajů a prodalo se jí více než 25 miliónů kusů na celém světě. CS: GO slibuje rozšíření oceňované hratelnosti na PC ale také na konzolích nové generace a na Mac.“

  Herní módy:

  Momentálně obsahuje Global Offensive pět herních módů ke hraní online:

  • Casual (Nenáročný) a Competitive (Kompetitivní): Nejznámější herní módy, oba zahrnují Mise s bombou a Mise s rukojmí. Na začátku každého kola si hráči mohou koupit zbraně a vybavení za peníze, které v minulých kolech získali například za zabití či asistenci na zabití nepřítele nebo plnění různých úkolů mapy (položení bomby, zneškodnění bomby, záchrana rukojmích atd.). Bez ohledu na typ Mise končí každé kolo, když jeden z týmů buď dokončí svůj úkol, nebo zabije celý nepřátelský tým, a nebo nechá vypršet čas.

  • Mise s bombou:

  Teroristé mají za úkol položit bombu na jedno ze dvou určených položišť; Counter-Teroristé mají za úkol předejít výbuchu bomby buďto tak, že nenechají Teroristy bombu vůbec položit, anebo, je-li již položená, jejím zneškodněním.

  • Mise s rukojmími:

  Counter-Teroristé mají za úkol osvobodit rukojmí držené Teroristy a dostat je na místo vyzvednutí; Teroristé mají za úkol předejít osvobození rukojmích. Pokud se Terorista nebo Counter-Terorista pokusí zabít rukojmího, utrpí těžkou peněžní pokutu. Update později změnil způsob, jakým Counter-Teroristé zachraňují rukojmí: namísto toho, aby rukojmí na místo vyzvednutí dovedli, tam musí nyní jednoho donést.

  • Arms Race: Každý hráč má za úkol zabít co nejvíce protihráčů s cílem získat jako první zlatý nůž a vyhrát mód.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 21. srp. 2012
  Jazyková verze: CZ
  Vydavatel: Valve

  Counter-Strike: Global Offensive - Prime Status Upgrade

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows XP a vyšší
  Procesor: Intel Core 2 Duo E6600
  Grafická karta: 256 MB pamět a více
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 8 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows XP a vyšší
  Procesor: Intel Core 2 Duo E6600
  Grafická karta: GeForce GTS 240
  Paměť: 4 GB RAM
  Pevný disk: 8 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Block Blowout
   -41%
    Venture Kid
    -4%
     One Piece Pirate Warriors 3
     -73%
      Stick Fight: The Game
      -47%
       Disney Universe
       -67%
        Kingdoms of Amalur: Reckoning
        -78%
         Battlefield: Bad Company 2
         -24%
         • Pojďme hrát!
         Metal Gear Survive
         -65%
          Terminator: Resistance
          -26%

          MenuX

          Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

          Souhlasím