Convoy

Convoy
  -68%90 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Hra je svým stylem zařaditelná do několika kategorií. Předně se jedná o strategii smíchanou s taktickou akcí - polovinu celé zábavy tvoří série soubojů vašeho konvoje, složeného z hlavního náklaďáku a doprovodných vozidel, s nájezdníky, které buď náhodou potkáte cestou nebo souboj s nimi vyhledáte při plnění některé z desítek misí. Souboje probíhají v reálném čase, nicméně hru lze kdykoliv zapauzovat, rozdat rozkazy a pokračovat dále. Vozidly v konvoji se přitom snažíte manévrovat tak, abyste se dostali na lepší palebnou pozici, do dostřelu, či vystrčili nepřítele do skal poblíž.

  Druhou kategorii hry tvoří RPG prvek - vozidla lze po dosažení táborů roztroušených po mapě opravovat a především vylepšovat kupováním lepších zbraní, štítů či jiného vybavení. K tomu ale potřebujete šrot, který sbíráte za vyhrané souboje či plněním misí, ať už hlavních či sekundárních, které na mapě najdete ve formě ikony. Nebojová interakce s okolím tu pak přichází na řadu formou textu, kdy na situaci popsanou v interakčním okně reagujete jednou z připravených odpovědí.

  Vzhled hry je stylizován do retro pixelové grafiky, kdy je strategická část reprezentována mapou s vrstevnicemi, ikonami primárních a sekundárních misí, cestami a barvou některé z frakcí, jejímž územím projíždíte, a která se při každé nové hře náhodně generuje.

  Část taktická pak je formou pohledu shora na váš konvoj a nepřátelské jednotky, kdy krajina kolem vás scrolluje zprava doleva a vy v ní manévrujete tak, abyste vyhráli a nesrazili se s některým krajinným prvkem, který znamená okamžité zničení vozidla.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 21. dub. 2015
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Indietopia Games

  Convoy

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows XP a lepší
  Procesor: Intel Pentium Dual Core T4400
  Paměť: 2 GB
  Grafická karta: 512 MB
  Pevný disk: 2 GB

  Doporučené požadavky

  Systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: 2.0 GHz Dual Core
  Grafická karta: GeForce
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 10 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   BlazBlue: Calamity Trigger
   -68%
    Redium
    -31%
     My Memory of Us
     -63%
      Criminal Bundle
      -60%
       Truffle Saga
       -33%
        Dino D-Day
        -74%
         Battlefield 4
         -41%
          Revolution Ace
          -67%
           Crash Dummy
           -17%
            Vindictive Drive
            -10%

            MenuX

            Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

            Souhlasím