Company of Heroes 2: Master Collection

Company of Heroes 2: Master Collection
  -31%1 030 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Ponořte se do nejlépe hodnocení strategické série z 2. světové války díky tomuto soubornému vydání, které osahuje původní COH2, všechna jeho pokračování (The Western Front Armies, Ardennes Assault a The British Forces) a balíčky misí Theatre of War.

  Company of Heroes 2 Master Collection obsahuje:

  • Company of Heroes 2: Základní hru
  • Company of Heroes 2: Ardennes Assault
  • Company of Heroes 2: Case Blue Mission Pack
  • Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad Mission Pack
  • Company of Heroes 2: Western Front Armies – US forces
  • Company of Heroes 2: Western Front Armies – OBW forces
  • Company of Heroes 2: British Forces

  Company of Heroes 2 - Nejlépe hodnocená strategická hra všech dob se vrací v pokračování s inovativním válečným zážitkem, který nově definuje žánr strategických her...

  Company of Heroes 2: Ardennes Assault - Nová, nervy drásající kapitola v kritiky oceňované sérii. Vzrušující kampaň, pokračující v příběhu 2. světové války, vás postaví přímo do centra bitvy, jednou Churchillem popsané jako bezpochyby největší bitva Američanů ve Válce. Tento klíčový konflikt je mnohým známý jako Bitva o výběžek.

  Company of Heroes 2: Case Blue Mission Pack - Po dlouhé zimě roku 1941 spustil v červnu 1942 německý Wehrmacht velkou letní ofenzívu, jež nesla krycí název „Operace Blau. Jejím cíle bylo obsazení kavkazských ropných polí. Operace Blau zpočátku postupovala až nečekaně dobře, u Stalingradu však narazila na silný odpor. Vel mocné německé válečné mašinérii a veď svá vojska k vítězství od jara až po drsnou zimu roku 1942.

  Company of Heroes 2: Victory at Stalingrad Mission Pack - V zimě roku 1942 Rudá armáda udatně bránila Stalingrad před zdánlivě nezadržitelným postupem německých vojsk. Za cenu obrovských obětí se Sovětům navzdory všem předpokladům podařilo příval fašistických jednotek zastavit. Ujmi se velení Rudé armády a zahraj si sadu scénářů, výzev a bitev inspirovaných tímto historickým vítězstvím. Tvá strategická rozhodnutí vyvedou Sověty z čelistí drtivé porážky do náruče rozhodného vítězství.

  Company of Heroes 2: Western Front Armies – US forces - US Forces hráčům umožní, aby si Company of Heroes 2 zahráli proti hráčům z celého světa nebo proti počítači. Vstupte na bojiště na straně Spojenců a bojujte ve hře pro více hráčů Company of Heroes 2 proti Wehrmachtu a Oberkommandu West.

  Company of Heroes 2: Western Front Armies – OBW forces - Oberkommando West hráčům umožní, aby si Company of Heroes 2 zahráli proti hráčům z celého světa nebo proti počítači. Vstupte na bojiště po celé západní frontě Wehrmachtu, kde budete ve hře pro více hráčů Company of Heroes 2 čelit sovětským a americkým vojskům.
  Company of Heroes 2: British Forces - je samostatným přídavkem pro více hráčů této uznávané značky válečných strategií z Druhé světové války.

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 3. zář. 2015
  Kategorie: Strategie
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: CZ
  Vydavatel: SEGA
  Závadnost obsahu: Násilí

  Company of Heroes 2: Master Collection

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows Vista a vyšší
  Procesor: Intel Core 2 Duo
  Grafická karta: GeForce 8800 / AMD HD2900
  Paměť: 2 GB RAM
  Pevný disk: 30 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel Core i5
  Grafická karta: GeForce GTX 470 / AMD HD5850
  Paměť: 4 GB RAM
  Pevný disk: 30 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Worms: Ultimate Mayhem
   -54%
    Worms Revolution - Mars Pack
    -54%
     Sid Meier’s Civilization VI
     -69%
      Earth 2140
      -73%
       Panzer Corps
       -84%
        Fantasy Wars
        -53%
         World War II: Panzer Claws
         -76%
          Victoria II
          -84%
           Feudalism
           -53%
            Blitzkrieg 3
            -73%

            MenuX

            Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

            Souhlasím