Cities in Motion Collection

Cities in Motion Collection
  -27%1 355 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Obsahuje následující položky: Cities in Motion 2, Cities in Motion 2: Bus Mania, Cities in Motion 2: Metro Madness, Cities in Motion 2: Wending Waterbuses, Cities in Motion 2: Trekking Trolleys, Cities in Motion 2: Lofty Landmarks, Cities in Motion 2: Back to the Past, Cities in Motion 2: Olden Times

  Pokračování populární strategické simulace Cities in Motion vás postaví před nelehký úkol - vybudovat efektivní dopravní systém virtuálního města. Oproti svému předchůdci, který se soustředil na důležité epochy různých velkoměst, se druhý díl věnuje spíše volnějšímu hraní a rozsáhlejším cílům. Navíc nabídne hru více hráčů, střídání dne a noci, správu jízdních řádů a dynamická města.

  Postavte a spravujte silniční, železniční i lodní dopravu a uspokojte veškeré potřeby města. Váš způsob hraní ovlivní, jak se město bude dále vyvíjet. Finančně dostupná hromadná doprava přivede více pasažérů ze střední třídy do města a pomůže vytvořit nová pracovní místa. Exotičtější dopravní prostředky zase přilákají vyšší třídu. Využijte autobusů, trolejbusů, tramvají, vlaků, metra i trajektů a postavte se čelem dopravní špičce.

  Klíčové prvky:
  Dynamická města. Rozhodnutí hráče ovlivňují růst města. Střídání dne a noci. Kompletní správa jízdních řádů. Multiplayer s možností kooperace i hry proti sobě. Kampaň a volný režim.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  Cities in Motion Collection

  Minimální požadavky

  OS: Microsoft Windows XP/Vista/7
  Processor: 2 GHz Dual Core or higher
  Memory: 2 GB RAM
  Hard Disk Space: 2 GB
  Video Card: GeForce 8800/ATI Radeon HD 3850

  Mohlo by Vás zajímat
   NBA Playgrounds 2
   -88%
    DUCATI - 90th Anniversary
    -47%
    • VÝPRODEJ
    1x Náhodný klíč - SILVER
    -76%
     Borderlands 3 Season Pass
     -26%
      NBA 2K20
      -65%
       Fear Effect Sedna
       -88%
        Hellpoint
        -55%
         Final Fantasy XV: Episode Ardyn
         --7%
          The Golf Club 2019: PGA Tour
          -82%
           XCOM 2 Collection
           -77%
            Might & Magic: Clash of Heroes
            -73%
             UFO: Aftershock
             -44%

             MenuX

             Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

             Souhlasím