Cities in Motion 2: Marvellous Monorails

Cities in Motion 2: Marvellous Monorails
  -48%145 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Marvellous Monorails přinášejí do Cities in Motion 2 úplně nový typ dopravních prostředků. Jednokolejka je užitečný dopravní prostředek především pro spoje uvnitř města a nejlépe funguje na okružních linkách. Balíček obsahuje 5 různých jednokolejových vozidel, od pomalého ale velkého Toyoka Cybria City, až po superrychlé, ale velmi náročné na údržbu - Stern-Berger Mate.

  Úplně nový způsob přepravy! Jednokolejky jsou výbornou volbou pro linky spojující různé části města. Jsou rychlé, přitahují spoustu pasažérů a dodávají vašemu městu, díky jejich vyvýšeným kolejím, netradiční vzhled. Když je metro moc nákladné a vy potřebujete dopravní prostředek, který není ovlivněn provozem na silnicích, jednokolejka představuje jasnou volbu. Postavte okružní linky, abyste dosáhli maximální efektivity a vyzkoušejte všech pět různých vozidel, abyste zjistili, jaké z nich je nejvhodnější pro kterou linku.

  Toyoka Cybria City
  Cybria City od Toyoky je velmi spolehlivá, pokud vám stačí něco pomalého a nepotřebujete zapůsobit na velké množství pasažérů. Hodí se především na dlouhé trasy se spoustou zastávek.

  Hana-Bi Challenger
  Hana-Bi Challenger je svojí malou spotřebou energie velmi ekologické. Také je hodně atraktivní pro pasažéry a poměrně odolné, takže vyžaduje méně péče než většina ostatních vozidel.

  Ness Mono
  Ness Mono je mezi pasažéry velmi oblíbené. Je pohodlné a hodně rychlé, lidé se tedy dostanou do cíle své cesty rychle a příjemně.

  Capitol Palm
  Palm vyrábí továrny Capitol. Je to rychlé a spolehlivé vozidlo, ale spotřebuje docela hodně energie. Díky své rychlosti je vhodné především pro dlouhé trasy s menším počtem zastávek.

  Stern-Berger Mate
  Pokud vám jde hlavně o rychlost, Mate od Stern-Berger je pro vás to pravé! Mate je sice malé, ale vyváží to svou rychlostí a atraktivitou.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  Cities in Motion 2: Marvellous Monorails

  Minimální požadavky

  OS: Microsoft Windows XP/Vista/7/8
  Processor: 2 GHz Dual core
  Memory: 3 GB RAM
  Graphics: GeForce 8800, 512 MB RAM or ATI Radeon HD 3850, 512 MB RAM
  Hard Drive: 2 GB HD space

  Doporučené požadavky

  OS: Microsoft Windows 7/8
  Processor: 3 GHz Quad core
  Memory: 4 GB RAM
  Graphics: GeForce GTX460, 1 GB RAM or AMD Radeon HD 6850, 1 GB RAM
  Hard Drive: 2 GB HD space

  Mohlo by Vás zajímat
   Northern Tale 3
   --5%
   • VÝPRODEJ
   1x Náhodný klíč - PLATINUM
   -69%
    XCOM 2: War of the Chosen
    -64%
     Spyro Reignited Trilogy
     -21%
      Warhammer 40,000: Mechanicus
      -69%
      • VÝPRODEJ
      1x Náhodný klíč GOLD
      -71%
       Godus
       -5%
        Painkiller: Redemption
        -8%
         Samorost 2
         -54%
          Dad Quest
          -77%

          MenuX

          Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

          Souhlasím