Carrier Command: Gaea Mission

Carrier Command: Gaea Mission
  -92%55 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Carrier Command: Gaea Mission je odkazem na titul z roku 1989, Carrier Command. V Gaea Mission dostanete možnost usednout za kormidlo futuristické lodi - konkrétně do její velitelské místnosti - odkud budete poznávat oceány a souostroví otevřeného, herního světa na jedné ze vzdálených planet a bojovat o jejich nadvládu. K dispozici jsou tak strategické i taktické dovednosti a možnosti.

  Ve strategické části se vedou boje především o menší ostrůvky, přičemž máte k dispozici otevřenou mapu světa, kterou z velké části tvoří oceány. Některé ostrůvky jsou důležité pro nerostné bohatství, některé zase pro možnost výroby vlastních vozidel. Důležité je vytvoření jejich následné obrany před dotěrným nepřítelem, který má zálusk na ostrůvky též. V taktické části opět budete spoléhat na to, čím disponuje vaše loď. K dispozici budou různé obrněné transportéry, či tanky.

  Hlavní náplní hry není nic jednoduššího než brázdit moře a snažit se dostat nepřítele na kolena. Každý z dostupných ostrovů má svou specifickou klimatickou zónu a je nutné počítat s dynamicky se měnící denní dobou a počasím. Vše probíhá v reálném čase. Příjemnou možností je dostupné jednotky ovládat přímo v boji z vlastního pohledu.

  Se získanou nadvládou je možné rozjet výrobu svých vlastních zbraní, vozidel a jejich následných vylepšení. Pokud bude potřeba, je možné svým jednotkám upravovat výbavu podle aktuálních potřeb. K překonání nepřítele je nutné projít dvěma samostatnými kampaněmi.

  Platforma: Steam
  Jazyková verze: EN

  Carrier Command: Gaea Mission

  Minimální požadavky

  OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
  Processor: Intel Core2Duo 2.2 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz or faster
  Memory: 2 GB
  Hard Disk Space: 4 GB HD
  Video Card: GeForce 8800GT 512 MB

  Doporučené požadavky

  OS: Windows 7
  Processor: Intel Core i5 or AMD Athlon Phenom X4 or faster
  Memory: 4 GB
  Hard Disk Space: 4 GB HD
  Video Card: NVIDIA GeForce GTX460 with Shader Model 3 and 1 GB VRAM or faster

  Mohlo by Vás zajímat
   Cities in Motion Collection
   -27%
    Tryst
    -76%
     Mashed
     -47%
      Hellpoint
      -55%
      • VÝPRODEJ
      10x Náhodný klíč GOLD
      -74%
       100x Mystery Game
       -83%
        UFO: Aftershock
        -44%
         Bulletstorm - Full Clip Edition
         -74%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím