Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII
  • Divoké podzimní akce!
-76%360 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaň z 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k méně zběsilému tempu, kooperační režim nabídné vlastní příběh a přijdou také zombie z Třetí říše!

Vítejte ve vaší četě

Kampaň se zaměří na devatenáctiletého vojína americké armády Ronalda "Reda" Danielse. Red není žádným superhrdinou, nemá ani žádné zkušenosti, pouze chtěl sloužit své zemi. Společně s ním se zúčastníte vylodění v Normandii a poté přes Belgii budete postupovat až do Berlína. Příběh se bude odehrávat v závěrečných letech války 1944 až 1945. Podíváme se ale i na události z let 1940 až 1944 pro lepší zarámování příběhu a vykreslení postav.

Autentická válka

Autoři se snaží dosáhnout co největší autenticity a proto se již nesetkáme například s automatickým uzdravováním. Pokud budete zranění, musíte si zavolat medika a pokud vám dojde munice, musí vám vypomoci spolubojovník. Tón hry a celkové vyznění má být mnohem blíže realitě, než je v sérii zvykem. 

Klasický multiplayer

V multiplayeru bude kladen důraz na kořeny série Call of Duty. Hra více hráčů představí klasické zbraně a nové možnosti. Například Headquarters, centrum nabízející sociální interakci mezi fanoušky a různé odměny, to všechno v podobě, jakou jsme v sérii dosud nezažili. Samozřejmě půjde hrát i za Němce. Multiplayer bude určen pro 2 až 48 hráčů. 

Platforma: Steam
Datum vydání: 2. lis. 2017
Kategorie: Akční
Doporučený věk: 18
Jazyková verze: EN, DE, FR...
Vydavatel: Activision

Call of Duty: WWII

Minimální požadavky

Windows 7 64-Bit a novější
Intel Core i3 3225 / AMD Ryzen 5 1400
GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
8 GB RAM
90 GB volného místa

Doporučené požadavky

Windows 10 64-bit a vyšší
Intel Core i5-2400 / AMD Ryzen R5 1600X
GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
12 GB RAM
90 GB volného místa

Mohlo by Vás zajímat

MenuX

Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím