Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare
  -74%420 Kč

  Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

  Série Call of Duty míří tam, kam se doposud odvážila jen na pár chvil. Prožijte epické boje ve vesmírných stíhačkách, startuje z bitevních lodí a bojujte ve vzduchoprázdnu, zatímco na planetě Zemi pod vámi zuří největší konflikt budoucnosti.

  Jste kapitán Reyes, specialista s označením Tier 1, a musíte se postavit nepřátelům ze všech koutů naší sluneční soustavy. Bývalí kolonisté si totiž jednoho dne řekli dost a vyhlásili válku pozemské federaci. Co za tímto konfliktem stojí? A kdo je v jeho čele?

  Poklidný vesmír
  Během obrovské kolonizace vesmíru začali národy vytvářet organizaci United Nation Space Alliance (UNSA), která měla za úkol udržovat vesmírné cestování a obchodování. Mírovým orgánem UNSA se stala odnož The Solar Alliance Treaty Organization (SATO), jenž se starala o bezpečnost. Po nečekaném útoku na velení UNSA musí Nick Reyes převzít kormidlo poslední zbývající válečné lodi Retribution a postavit se nepříteli. Loď bude plnit funkci centrálního střediska, kam se po každé misi budete vracet.

  Fanatický nepřítel
  Z UNSA se během války před lety odtrhla fašistická skupinka povstalců, kteří si začali říkat Settlement Defense Front (The Front, SetDef). Jde o brutální, militantní radikály, zocelené extrémním prostředím a životními podmínkami. Jejich vůdcem a vaším úhlavním nepřítelem je Salen Kotch, velitel obávané válečné lodi Olympus Mons.

  Zombie jsou zpátky
  Tradičně nechybí ani zombie část hry, která je opět v šíleném retro duchu. Zombies in Spaceland vás zavedou do zábavního parku 80. let s kompletní přehlídkou atrakcí. Nechybí arkádové hry, bláznivá horská dráha, disko koule, umělé rakety a spousta dalších. Klasickou co-op hratelnost pro čtyři hráče osvěží nové týmové mechaniky a také dobový soundtrack s největšími hity. Najdete tu i oblíbené šílené perky, power upy, brutální zbraně a shované easter eggy.

   

  Platforma: Steam
  Datum vydání: 4. lis. 2016
  Kategorie: Akční
  Doporučený věk: 18
  Jazyková verze: EN
  Vydavatel: Activision
  Závadnost obsahu: Násilí

  Call of Duty: Infinite Warfare

  Minimální požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel Core i3
  Grafická karta: GeForce GTX 660 / AMD HD7850
  Paměť: 8 GB RAM
  Pevný disk: 70 GB volného místa

  Doporučené požadavky

  Operační systém: Windows 7 64-bit a vyšší
  Procesor: Intel Core i5
  Grafická karta: GeForce GTX 760 / AMD R9 290
  Paměť: 16 GB RAM
  Pevný disk: 70 GB volného místa

  Mohlo by Vás zajímat
   Trine 3: The Artifacts of Power
   -57%
    Seven: The Days Long Gone
    -89%
     RAGE
     -56%
      Assassin’s Creed Rogue
      -58%
       Iron Storm
       -41%
        Hyperdrive Massacre
        -78%
         FORCED: Slightly Better Edition
         -65%
          Alien: Isolation
          -70%
           ORE

           ORE

           -4%

           MenuX

           Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

           Souhlasím