Borderlands 3

Borderlands 3
 • Lets Play
-71%450 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

Borderlands 3 je celkově pátou hrou a třetím hlavním dílem ze série Borderlands. Po vzoru prvních dvou dílů a The Pre-Sequel, i třetí díl je first-person střílečkou s prvky RPG, náležící do podžánru zvaného looter shooter, dále zpopularizovaného například Destiny nebo The Division.

Příběh se odehrává pět let po událostech Borderlands 2 a točí se okolo kultu Children of the Vault, vedeného psychotickými Calypso Twins, jejichž cílem je spojit všechny galaktické gangy a bandity do jedné masivní armády. Hra se poprvé v sérii nebude omezovat pouze na jedinou planetu, ale hráče zavede hned do několika rozličných prostředí a do více Vaultů. Do příběhu kromě hráčských i nehráčských postav z hlavní série zasáhnou i protagonisté Tales from the Borderlands.

Hráči mají jako tradičně na výběr ze čtyř Vault Hunterů, kterými tentokrát jsou siréna Amara, specializující se na boj na blízko, vojačka Moze, které při boji pomáhá mech Iron Bear, robotický lovec FL4K, schopný ovládat divokou zvěř a tajný agent Zane, zaměřený na stealth a používání různých gadgetů. Na rozdíl od minulých dílů série bude každá z postav disponovat vícero aktivními skilly, což umožní vyšší variabilitu buildů. Poznávací znak série, hromada rozličných zbraní, neabsentuje ani v třetím díle. Náhodně vygenerovaných zbraní bude tentokrát více než miliarda a navíc ještě půjdou upravovat a vylepšovat nalezenými součástkami.

Platforma: Epic Games Store
Datum vydání: 13. srp. 2019
Jazyková verze: EN
Vydavatel: 2K

Borderlands 3

Minimální požadavky

Operační systém: Windows 7/10
Procesor: AMD FX-8350 (Intel i5-3570)
Paměť: 6 GB
Grafická karta: AMD Radeon HD 7970 (NVIDIA GeForce GTX 680 2GB)
Pevný disk: 75 GB

Doporučené požadavky

Operační systém: Windows 7/10
Procesor: AMD Ryzen 5 2600 (Intel i7-4770)
Paměť: 16 GB
Grafická karta: AMD Radeon RX 590 (NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB)
Pevný disk: 75 GB

Mohlo by Vás zajímat
  Total War: WARHAMMER II
  -52%
   Freeman: Guerrilla Warfare
   -24%
    Mass Effect 3
    -37%
     Zenodyne R
      Battlefield 4 - Naval Strike
      -58%
       Sudeki
       -20%
        Star Wars: X-Wing Alliance
        -15%
         Guns of Icarus Online
         -66%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím