Borderlands 3 Deluxe Edition

Borderlands 3 Deluxe Edition
 • Pojďme hrát!
-51%1 015 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

Deluxe Edition obsahuje:

Retro Cosmetic Pack: skin pro lovce Vaultu, skin Echo Device, skin zbraně
Neon Cosmetic Pack: skin pro lovce Vaultu, skin Echo Device, talisman
Gearbox Cosmetic Pack: skin zbraně, talisman
Toy Box Weapons Pack: 2 dětské zbraně, dětskou granátovou modifikaci, talisman
násadné modifikace pro posílení XP a nalezené kořisti

Originální střílečka s kořistí se vrací s bambiliony zbraní a dobrodružstvím plným chaosu! Prostřílejte se novými planetami a nepřáteli jako jeden ze čtyř zbrusu nových lovců Vaultu, z nichž každý má rozsáhlý strom schopností a možnosti úprav. Hrajte sólo nebo s kamarády a utkejte se se šílenými nepřáteli, nasbírejte tunu kořisti a zachraňte svůj domov před těmi nejkrutějšími vůdci kultu v galaxii.

NAPÍNAVÁ JÍZDA
Zabraňte fanatickým dvojčatům Calypso Twins ve sjednocení klanů banditů a získání té největší moci v galaxii. Jedině vy, milovník napětí a lovec Vaultu, máte arsenál a spojence na to, abyste je sejmuli.

VÁŠ LOVEC VAULTU, VÁŠ STYL HRY
Staňte se jedním ze čtyř mimořádných lovců Vaultu, z nichž každý má jedinečné dovednosti, herní styly, rozsáhlý strom schopností a spoustu možností úprav. Každý lovec Vaultu dokáže rozpoutat peklo sám o sobě, ale společně jsou nezastavitelní.

Moze jako GUNNER: Když Moze potřebuje posily, postaví svého digimecha – Iron Bear –, který dokáže její palebnou sílu pořádně nakopnout.

Amara jako SIREN: Sebejistá, schopná bojovnice, která dokáže vyvolávat éterické pěsti. Amara likviduje své nepřátele pomocí siréních schopností.

FL4K jako BEASTMASTER: FL4K žije jen pro boj, stejně jako jeho věrné šelmy, které poslechnou každý jeho příkaz. Jejich oblíbená kořist? Nic netušící banditi, chudáčci jedni.
Zane jako OPERATIVE: Zane se specializuje na bojovou výbavu a má mimořádné schopnosti proniknout do vřavy, způsobit tam chaos a zase zmizet, jako by tam nikdy nebyl.

NABÍT, VYSTŘELIT A KOŘISTIT
Díky bambilionům zbraní a pomůcek je každá bitva příležitostí, jak získat nové vybavení. Pušky se samohybnými štíty proti střelám? Jasně. Bouchačky, které vytvářejí sopky chrlící oheň? Samozřejmě. Zbraně na nožičkách, které pronásledují nepřátele a zároveň na ně křičí nadávky? Jo, to tady máme taky.

NOVÉ HRANIČNÍ SVĚTY
Objevte nové planety mimo Pandoru s jedinečným prostředím a nepřáteli, které můžete prozkoumat a zničit. Prožeňte se po nehostinných pouštích, probojujte se válkou zpustošenými městy, hledejte cestu ve smrtících bažinách a tak podobně!

RYCHLÁ A PLYNULÁ KOOPERATIVNÍ AKCE
Hrajte s kýmkoliv a kdykoliv online či v kooperaci na rozpůlené obrazovce nehledě na svou úroveň či postup v misích. Zdolejte nepřátele a výzvy jako tým, ale odměna bude jen a jen vaše – pokud jde o kořist, nikdo nepřijde zkrátka.

Platforma: Steam
Datum vydání: 13. srp. 2019
Jazyková verze: EN
Vydavatel: 2K

Borderlands 3 Deluxe Edition

Minimální požadavky

Operační systém: Windows 7/10
Procesor: AMD FX-8350 (Intel i5-3570)
Paměť: 6 GB
Grafická karta: AMD Radeon HD 7970 (NVIDIA GeForce GTX 680 2GB)
Pevný disk: 75 GB

Doporučené požadavky

Operační systém: Windows 7/10
Procesor: AMD Ryzen 5 2600 (Intel i7-4770)
Paměť: 16 GB
Grafická karta: AMD Radeon RX 590 (NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB)
Pevný disk: 75 GB

Mohlo by Vás zajímat
  Gurumin: A Monstrous Adventure
  -24%
   Slice, Dice & Rice
   -60%
    Dead Space 3
    -14%
     Monaco: What’s Yours Is Mine
     -60%
      Call of Juarez: Bound in Blood
      -3%
       Monster Hunter World
       -45%
       • Pojďme hrát!
       Just Cause 4
       -80%
        Warhammer: Vermintide 2
        -70%
         Mirage: Arcane Warfare
         -67%

         MenuX

         Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

         Souhlasím