Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2
 • Divoké podzimní akce!
-56%110 Kč

Pro členy NK Sleva a další výhody -3 %

Absolutní špička v multiplayerové válce!

Připravte se na nejúžasnější FPS multiplayer, jaký jste kdy zažili! Battlefield Bad Company™ 2 přináší legendární herní systém série Battlefield na konzoly příští generace a PC. Mezi jeho hlavní přednosti patří ve své kategorii nejlepší akce v pozemních i vzdušných bojových prostředcích, odehrávající se na rozměrných stavebnicových mapách s rozdílným taktickým zaměřením.

Nová vozidla, jako např. All Terrain Vehicle (ATV; vozidlo pro pohyb v každém terénu), nebo transportní helikoptéra UH-60 umožňují ve válečné zóně využití nových taktických prvků. Pečlivé vyladění celého systému pak garantuje dosud nejdokonalejší zpracování tohoto druhu boje.

Díky modernizaci enginu studia DICE s názvem „Frostbite“ se zlepšil také systém destrukce. Hráči mohou nyní odpalovat celé budovy nebo si vytvářet vlastní palebná stanoviště prorážením otvorů v objektech, za nimiž se kryjí. To je zárukou nezaměnitelného zážitku v každé jednotlivé hře.

Hráči mohou rovněž v rámci dvou exkluzivních a výlučně týmových módů soupeřit ve čtyřčlenných četách a společně usilovat o získání kolektivních odměn a výsledků. K četě se můžete připojit přímo v akci a použít technické různé vychytávky, jako jsou například sledovací šipky, v kombinaci s RPG s devastujícími účinky.

Výjimečné výkony na bojišti jsou oceňovány rozsáhlou kolekcí odznaků, insignií a hvězd, stejně jako povyšováním do 50 různých dedikovaných hodností. Velmi početná je i paleta modifikovatelných zbraní a bojových prostředků. S nabídkou 4 charakteristických tříd postav, 46 druhů zbraní, 15 technických doplňků, 13 specializací a více než 15000 variací výstroje, které lze ve hře objevit, si hráči spolehlivě najdou ten nejoptimálnější styl boje, vedoucí k úspěchu.

V celku tyto prvky a vlastnosti tvoří skvělou akci plnou nepředvídatelných událostí, jakou nikde jinde v tomto žánru nenajdete.

Battlefield Bad Company™ 2, to je absolutní špička v multiplayerové válce!

Platforma: Origin
Datum vydání: 2. bře. 2010
Kategorie: Akční
Doporučený věk: 18
Jazyková verze: EN
Vydavatel: Electronic Arts

Battlefield: Bad Company 2

Minimální požadavky

Operační systém: Windows XP
Procesor: Core 2 Duo 2.0GHz
Paměť: 2GB
Grafická karta: GeForce 7800 GT / ATI X1900
Pevný disk: 15 GB

Doporučené požadavky

Operační systém: Windows Vista / Windows 7
Procesor: Intel Core 2 Quad
Paměť: 2GB
Grafická karta: GeForce GTX 260/ ATI Radeon 4870
Pevný disk: 15 GB

Mohlo by Vás zajímat
  Phantom Trigger
  -94%
   Obscure Realm: Proto
   -80%
    Vanguard Princess Lilith
    -67%

    MenuX

    Provozovatel webu, , se sídlem , IČ: , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

    Souhlasím